Wpis z mikrobloga

Długi weekend zbliża się, a sporo osób zastanawia się gdzie wyjechać?Myślę że w tej chwili to najlepsze miejsca noclegowe są już wszędzie zajęte,na drogach tłok, przy bramkach na autostradach kolejki.A i obsługa jak nie ma wielkiego ruchu bywa lepsza.Dlatego weekendy w Polsce omijam i wole przeczekać go w domu.Wyjadę jak wszystko się uspokoi czyli po długim weekendzie.Ale czas coś zaproponować i moja propozycją są Pieniny. Mają sporo atrakcji, a największe możemy zobaczyć w dwa dni.Wejść na Trzy Korony,popłynąć po Dunajcu,zwiedzić zamki Niedzica i Czorsztyn.Bardzo ciekawe jest to, iż w Pieninach są rośliny których nie ma nigdzie indziej na świecie.Jak ktoś szuka więcej szczegółowych informacji o tym rejonie oraz chce spojrzeć wirtualnie z platformy widokowej na Trzech koronach to zapraszam http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
#podrozeciwroze #podroze #turystyka #polska #gory #pieniny #ciekawostki
Podrozeciwroze - Długi weekend zbliża się, a sporo osób zastanawia się gdzie wyjechać...

źródło: comment_QSbhWuJdEmBmSIK6VIG6ntj21v1nETQo.jpg

Pobierz
  • 5
@Podrozeciwroze: USUŃ TO NA BOGA

bo mi turyści do mojej miejscówki zjadą i będę miał krupówki II (,)
wystarczy że od 25 czerwca do 31 sierpnia jest ludzi jak mrówków, a na pierogi czy schabowego w Białym Domku zamiast 20 minut czekam 2 godziny...


a tu widok nocny na kładkę łączącą brzeg Polski i Słowacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zolwixx - @Podrozeciwroze: USUŃ TO NA BOGA 

bo mi turyści do mojej miejscówki zjad...

źródło: comment_b82c6niBab5P4cbwEMz9twtMFYNf3V2N.jpg

Pobierz