Wpis z mikrobloga

#syria #bliskiwschod #rosja #ruskapropaganda

W imię pluralizmu i poznania drugiej strony medalu śmietanka obiektywnych "informatorów" spod tagu #syria zakopała film dokumentalny niezgodny z ich doktryną propagandową za "informację nieprawdziwą". Pamiętajcie - Assad i Rosja dobre, a wszystko co temu zaprzecza to informacja nieprawdziwa

http://www.wykop.pl/link/3138705/insha-allah-krew-meczennikow-caly-film/

@Sekk @60groszyzawpis @Scarface1911 @2pacShakur @frank_costello: @hardporecorn @NaLiniiFrontu-SyriaIraq @myrten (a jakże) @rybak_fischermann:
  • 28
twoja żydowska gazeta wyborcza .


@Sniper12: nie jestem właścicielem Gazety Wyborczej :/

ja bym tego trolla traktował jako frustrata że nie udało się jego żydowskim przyjaciela obalić prawdę ..


Czy mi się zdaje, czy jesteś potwierdzeniem wszystkiego, o czym mówię w kontekście rosyjskiej wojny propagandowej w temacie syryjskim? Konto od 3 miesięcy, jedyna twoja aktywność to Syria i nie potrafisz sklecić poprawnie zdania po polsku.

"jego żydowskim przyjaciela obalić prawdę" XD
@glosnik: jestem na laptopie który ledwo daje redę jego klawiatura nie ma kilku klawiszy, jutro dostaje nowy
2 to że konto mam od 3 miechów nie znaczy że wcześniej nie obserwowałem wykopu
3 po co mam wchodzić na inne tagi jak interesuje mnie 1 jedyny poza tym maiałem kilka wpisów poza #syria
4 Michnik plz przyznaj sie że to ty Xd
5 jesteś trollem z krwi i kości
6 > ja
@glosnik: Ten film jest na podstawie książki będącej elementem wojny informacyjnej celem zdyskredytowania oponenta jako realnego przeciwnika dla Państwa Islamskiego. Lister pisze, że Assad jest cały czas w zmowie z IS i w różny sposób ich wspiera. Ale czym to się różni od propagandy mówiącej, że syryjska opozycja to w sumie niczym się od IS nie różni tylko że jest popierana przez Zachód? Nie wiem czy ktoś pamięta, ale przez długi
@glosnik: wpis wcześniej czepiasz się jakiegoś wpisu z plotką pod tagiem #syria co ma być dowodem na to, że tu jest sama ruska propaganda, a teraz nawołujesz do wykopywania amerykańskiej propagandy przyznając, że to propaganda. Idąc twoją logiką powinienem zapytać ile centów od komentarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@glosnik: No ja przepraszam ale tak działa wolny rynek, że każdy ma prawo wykopać/zakopać to co uważa za słuszne tudzież niesłuszne. Z tego co widzę to 135 osób znalezisko wykopało, a 36 zakopało. Różnica niemal stu mirków, a więc to nie tak, że zebrała się jakaś hołota, która masowo zakopała znalezisko. Z tych 36 wielu to aktywnie od dłuższego czasu śledzący sytuację w Syrii ludzie, którzy codziennie poświęcają swój czas na
@Ungern:

Ale czym to się różni od propagandy mówiącej, że syryjska opozycja to w sumie niczym się od IS nie różni tylko że jest popierana przez Zachód?


No właśnie - czym się różni? Propaganda to propaganda. Ja uderzam w to, że na wykopie przeważa propaganda rosyjska, na czele z kłamliwymi informacjami wyprodukowanymi przez Rosjan i wykopywanymi przez ludzi zajmujących się Syrią. Przykładem są spreparowane przez Rosjan informacje i wykopane przez @