Wpis z mikrobloga

@w0If: Zastanawiam się po co takie #!$%@? się na sile. Ktos sobie cos napisał, moze infantylne czy śmieszne ale od razu #rakcontent (bo wszystko co mi się nie podoba to rakcontent). Przecież miłość to rak po całości.

  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@erse: to nie jest #!$%@? się na siłę. To jest po prostu tak tępe, że aż ciężko to skomentować, stąd obiektywny rakcontent
  • Odpowiedz
@w0If: A kto mówi, ze to tępe? Kazdy odbiera to inaczej. Osobiście nie uważam tego za raka (może jestem za głupi). Zyj i daj żyć. Jak się zakochasz to będziesz pieprzyc 'głupoty' bo tak ktoś inny z boku pomyśli.

Dla mnie to zwykle #!$%@? się takie samo jak powiedzieć, ze jesteś rakiem bo ja tak mowie. To jest Twoje zdanie, ja napisałem swoje.
  • Odpowiedz
@wielki_mag: Podałeś skrajny przykład w dodatku wulgarny. Jak to jest na tym samym poziomie co podesłał OPe to znaczy, ze jestem za głupi by zrozumieć co to rakcontent.

Dla mnie to jest na zasadzie "moje wyrazanie uczuc jest mojsze od twojszego" czyli w mojej główce #!$%@? się.

  • Odpowiedz
@erse: > Ja tu nie widzę rakcontentu. Chyba po prostu mój poziom inteligencji jest zbyt niski by to dostrzec.

@erse: Zgadza się, widocznie tak jest, mówię to jako człowiek, który się wydurnia, pije i wstrzykuje marihuaninę, mam za sobą miłości wielkie i te małe i nigdy nie #!$%@?łem takich głupot, dlatego z pewnością można poświadczyć o rakcontent tych gównodialogów. Myślę, że nie jestem też jedyny, który w smrodzie miłości nie
  • Odpowiedz
@wielki_mag: jemu chodziło chyba o to, że to nie grawitacja jest bezpośrednią przyczyną reakcji termojądrowej, a tylko takim katalizatorem, który umożliwia zbliżenie się cząsteczek (bezpośrednia przyczyna) do siebie i wyrzut energii. Tak jak grawitacja wpływa na to, że szklana butelka z nitrogliceryną wybuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz