Wpis z mikrobloga

#darksouls3 #darksouls Ale ta gra jest na czasy #!$%@?. Od wczoraj nie mogę zabić Kryształowego Maga, ponieważ zawsze się coś #!$%@?. Albo ja coś zrobię nie tak i umrę albo po wezwaniu typka, kiedy Mag powinien zrobić swoje klony, ten #!$%@? się w ogóle nie pojawia i muszę się cofać do ogniska i próbować jeszcze raz. Jak mnie to #!$%@?.
  • 12
@Chaosorb: Ale halo halo. Jest z tym bossem bug, że wlatuje pod ziemię czy jak to nazwać i nigdy więcej się nie pojawia. Możesz sobie tam biegać a on nadal nic. I nie możesz go zabić. Może o to OP chodzi.
@Chaosorb:

kiedy Mag powinien zrobić swoje klony, ten #!$%@? się w ogóle nie pojawia i muszę się cofać do ogniska i próbować jeszcze raz.


dobra, jedna sprawa to że OP zginął w starciu z kryształowym mędrcem (rozumiem, pro to on pewnie nie jest, ale wiele razy nawet doświadczeni gracze padali w całkowicie głupich sytuacjach), ale takie bugi nie powinny mieć miejsca.
@Chaosorb: @1984: Kryształowy jest nawet bardzo trudny jeżeli chce się go zabić magią ale lepiej po prostu ulepszyć sobie broń na ogień, zostawić sobie same zwykłe estusy i jest o wiele łatwiej. Ogólnie dziś wyszedł patch to może naprawił te bugi