Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że coraz więcej osób woła @wafelkigoralki po tym, jak zaczęły rozkręcać prostą, a jednocześnie jedną z najsympatyczniejszych akcji promocyjnych na Wykopie. Mam nadzieję, że takie ciche i życzliwe "rozdaja" przełożą się na zwiększenie popularności marki i podwyżki dla zespołu ds. marketingu i social media. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby nie ograniczona liczba zestawów promocyjnych, prowadzący profil zapewne chętnie odpowiedzieliby na wszystkie wpisy i komentarze proszące o słodkie przesyłki. W tym miejscu mógłbym pójść śladem innych oraz stwierdzić, że uwielbiam "Góralki" i potrzebuję słodkiej pociechy/jestem przepracowany (co jest zgodne z prawdą), jednak dołączę kilka wersów. Drogie @wafelkigoralki - może Wam się spodobają? ʕʔ

Gdy kwitną afery i żądze atencji,
powoli przelewa się czara goryczy.
By poradzić sobie z bólem egzystencji,
kreślę ów pean ku chwale słodyczy.

Uszy me koi cudny dźwięk chrupkości,
tych wafli kryjących rozkoszne nadzienie.
Dla produktu tak niebywałej jakości
kraj wyprzedałbym i całe swe mienie!

Powab kakao i polewa z boku,
- owa kombinacja o Nobla się prosi.
Mniemam, że aby dotrzymać Wam kroku,
nawet sam Gruszka przestałby donosić.

Góralki drogie, o Was rymy tworzę!
Wiedzcie, że kiedy burczy mi brzuszek,
to choć pora późna, sen mnie zmóc nie może,
a wzdycham w stronę Waszych paczuszek.

Kto Góralki chrupie, ten wygrywa życie
- jeśli ten liryk przypadł Wam do gustu,
rozważcie proszę, czy mnie nagrodzicie,
a ja Was obsypię złotem i kapustą.

#oswiadczenie #wafelki #slodycze #goralki
  • 2
@AdamZz: Powiem ci że ja chyba zacznę nienawidzić @wafelkigoralki. Moja dzisiaj dostała czerwonego potopu i jak zazwyczaj będąc umierającym różowym z chcicą wymyśliła sobie że chce coś słodkiego. No to ja kurtkę na plecy i spacerek do biedry. Miałem jechać autem, ale myślę sobie, że im dłużej mnie nie będzie w domu tym więcej odpoczynku od zrzędzenia. Ale ta już mi pisze, że chce te właśnie góralki bo ona uwielbia