Wpis z mikrobloga

#muzyka #ambient #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #kosmos #mikroreklama

Cold Womb Descent - Return to the Origins of Life

Ci którzy interesują się space ambientem, powinni kojarzyć nazwę Cold Womb Descent. Jest to polsko-meksykański projekt, który współtworzy mój dobry przyjaciel, a zapostowany utwór zapowiada ich najnowszą płytę "Descedants of Tethys", którą opisują tak:

The fourth album touches the subject of abiogenesis and the evolution of life on early Earth. Musically, the trademark sound has been maintained, pushing it a little forward towards mellow electronics.


Jeżeli lubicie tego typu klimaty to polecam poprzednie trzy albumy do odsłuchu na yt:

Cold Womb Descent (2011)
Rise of Ldaovh (2012)
Apocatastasis (2013)

Powyższe można ściągnąć/zakupić na ich Bandcampie

Z kolei jeżeli wyżej zapostowany utwór wam się podoba i nie chcecie przegapić informacji o płycie, możecie zostawić lajka na fejsbukowym fanpejdżu.

Warto zapoznać się z każdym albumem, bo nie jest to muzyka robiona na jedno kopyto, tylko rzeczywiście styl poszczególnych płyt się różni. Każda opinia byłaby mile widziana. Ja ze swojej strony dodam, że bardzo czekam na ten czwarty album, bo chociaż nie jest to typowy space ambient, to klimat ma nieziemski ;).
baalder363 - #muzyka #ambient #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #kosmos #mikrore...
  • 3
@baalder363: Właśnie słucham tego z linku, rzeczywiście odmienne od tego co się słyszy zwykle w tym gatunku. Mniej szumu i więcej melodyczności, przynajmniej ja to tak odbieram. Dobra sprawa :) Ale zdecydowanie więcej odpalę po majówce jak już wrócę do codziennych obowiązków