Wpis z mikrobloga

@Nokia: Nieważne chłopie.Ważne że teraz mam ładnie i schludnie.Poza tym jak się coś #!$%@? na wojnie z czasem,to sprawdzę to całe bohoomil.Póki co jestem kontent,bo w końcu widzę czcionki na sportowo a nie jakby skacowane i z parkinsonem.Nie mniej jednak dzięki za wskazówki.
@Nokia: i dlatego windows wciąż jest górą na pcetach. Ewentualnie OSX, gdyby maki nie byly takie drogie. Czytanie dokumentacji systemu przez ZU mija sie z celem.
@Nokia: co innego skrócona instrukcja o tym gdzie jest Start i jak włączyć WiFi, a co innego dokumentacja przy jażdej aktualizacji. Podchodzilem do linuksa kilka razy i zawsze mi się sypał przy zmianie sterowników lub aktualizacji. Rekord to chyba 2 miesiące sprawnego działania, a testowałem sporo różnych linuchów. O ile do konkretnych zadań jest spoko (np. RPi) o tyle jako PC dla ZU leży i kwiczy.

@wajdzik: Dokumentacja przy każdej aktualizacji jest przy czymkolwiek, opisuje co zostało zmienione, dodane i naprawione i jest bardzo ważna.


A, żeby była jasność - od Windows 10 Microsoft nie daje changelogów do aktualizacji i system jest niczym Polonez - jedna usterka znika, a pojawiają się trzy nowe w innych miejscach xD