Wpis z mikrobloga

  • 1613
Słuchajcie Mireczki, co się odwaliło w tym tygodniu to ja nawet nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętacie Mireczka który kilka dni temu rzucił wszystko i wyjechał na Sycylię? Jeśli nie, odsyłam do tego wpisu. Jadę sobie grzecznie z #studbaza zakopianką w środę, ulewa, mokro, brzydko... masakra.
Zjeżdżam w swoje rejony i zaraz za zjazdem patrzę, stoi jakiś moturzysta szalony, przemokniety. Myślę sobie za wykopowym wieszczem "skąd biorą się tacy głupcy?". Mijam go, patrzę... wtem coś mnie tknęło, synapsy aż mi dęba stanęły. awaryjne, pobocze, odpalam mirko, szukam, szukam... No jak byk to nasz cumpel @Rifley.
Nawrót, pobocze, wyskakuje, podbiegam i niezgrabnie zagajam:
-siema, Ty z Wykopu?

I tak też znalazł się u mnie, odparował hektolitr wody z kombinezonu, zjadł wątróbkę, szybki przegląd motocykla i wyruszył w dalszą drogę :D Ten człowiek ma stalowe jaja, wielki podziw, jeszcze większy szacun.

Szerokości @Rifley, i pamiętaj że zawsze jesteś tu mile widziany. :)

#czujedobrzeczlowiek #motocykle #podroze #mireknasycylii #wmoimsercutylkomirko #coolstory #takbylo i w sumie trochę #pokazmorde
TheRans - Słuchajcie Mireczki, co się odwaliło w tym tygodniu to ja nawet nie. ( ͡° ͜...

źródło: comment_cpfo3i2hXpNwGbfzqkpoxZKkpcBZFY9O.jpg

Pobierz
  • 40