Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebna rada, ktoś z #modadamska może zna się na stanikach i pomoże mi określić czego właściwie szukam dla mojej #rozowypasek ? ʕʔ

Ogólnie chodzi mi o coś tego typu tzn. koniecznie nieusztywnione i koniecznie trójkątne ramiączka z przodu wychodzące bezpośrednio z biustonosza, tylko motyw tak se mi się podoba tutaj. Wie ktoś jak nazywa się tego typu stanik? Jak byście jeszcze podpowiedzieli gdzie szukać to już w ogóle super, ale sama nazwa tez pomoże. Wiem, że to wszystko ma jakieś typy, podtypy i każdy się jakoś nazywa tylko nie wiem pod czym szukać ten konkretny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za wszelką pomoc będę zobowiązany :)

#kiciochpyta #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #brafitting i w sumie #ladnapani :p
Pobierz
źródło: comment_zEtu5KT2GfZlAs34sHT9JWLbJS86OG8e.jpg
  • 15
@Nataniel_PL: nie wpadłabym na to, żeby używać takiego wynalazku. Z dobrego serca chciałam doradzić, że dla każdego biustu znajdzie sie wygodny, normalny, działający dobrze biustonosz, a trochę biustów miałam już okazję ostanikować - i właśnie małych, którym rzekomo dedykowany jest ten twór, i średnich, i dużych.
@kasiknocheinmal: moja często chodzi bez bo ma nieduże i nie potrzebuje dużo podtrzymania, a sztywne potrafią uwierać, zwłaszcza w pewnych okresach miesiąca jak są np. opuchnięte dlatego prosiła mnie o znalezienie czegoś tego typu bo lubi takie ;)
odrobinę podtrzumuje, przy mniejszych biustach z tego co wiem najwygodniejsza opcja


@Nataniel_PL: Nawet gdyby wcale nie podtrzymywał, nic by się nie stało, bo - co jest dość oczywiste - piersi trzymają się same. Ktokolwiek mówi Ci inaczej jest prawdopodobnie sprzedawcą staników(lub "pożytecznym idiotą") i należy podejść z dystansem to tego, co mówi ;-). Prowadzono liczne badania nad zagadnieniem i jest jasne, że noszenie staników jest całkowicie opcjonalne. Chcesz to Ci podrzucę