Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: Jeszcze tylko jutro United straci punkty i trud Wengera w tym sezonie skończony, bo nie wierzę, że nie wygrają w ostatnim meczu u siebie z Asto Villą, która spadła już z Premier League.
@Pustulka: Do tego już chyba wszyscy się przyzwyczaili. Rzecz, która bardziej niepokoi to zachowanie Sanchez'a przy zejsciu i Ozil'a przy faulu. Widać, że obaj są sfrustrowani. W szatni też musi być w takim razie nie za wesoło. Nie zdziwię się jeśli po tym sezonie obydwaj poszukają nowego klubu.
Podobno nawet postawili warunki, że nie zgadzają się na Wenger'a w przyszłym sezonie, jeśli mają zostać.
Podobno nawet postawili warunki, że nie zgadzają się na Wenger'a w przyszłym sezonie, jeśli mają zostać.


@Nevadaaa:
Już prędzej była mowa o transferach, bo tym o czym piszesz to nawet jeszcze nie słyszałem, Wenger był jednym z kluczowych czynników, które nakłoniły ich do przejścia do klubu, więc to nie to.

Wenger zbył pytanie o Sancheza uśmieszkiem i mówiąc o zaangażowaniu, że chce grać każdą minutę.
Pobierz
źródło: comment_ipQE74L07tzMN3Vt2VGu6cOrXjGAkep6.jpg
@Pustulka: Zgodzę się z Tobą, że Wenger ich nakłonił. Naobiecywał walkę na kilku frontach (jak zresztą na początku każdego sezonu), a jak to się kończy każdy widzi.
Dla obydwu są to szczytowe lata kariery, a ich ambicje sięgają wyżej niż top 4.
Każdy w pewnym momencie miałby dość.
@Pustulka:
Z Villa to może nawet Giroud z Walcottem w podstawce grać i strzelić coś.

@Nevadaaa:
Po co te apostrofy? Sancheza, Ozila, Wengera.
I szczerze - jednego z nich bym sprzedał. Źle radzą sobie wspólnie. Jakby jakieś PSG oferowało w swoim zwyczaju jakieś 50mln, to bym sprzedawał. Nie jest to też pierwszy przypadek focha przy schodzeniu z boiska. Co do focha Ozila w sytuacji z kartką - nie wiem, czy
@Pustulka: @Nevadaaa:
Swoją drogą jedna rzecz mnie cholernie wkurza. Nie wiem co prawda jak było w pierwszej połowie, ale drugą widziałem i ekstrapoluję. Chodzi mi o rzuty rożne. Do grudnia strzelali w cholerę bramek, Żyru, Gabriel - Ozil w cholerę asyst tak naklepał. A teraz co jeden to żałośniejszy - a to przecież jest rzecz niczego więcej jak wytrenowania.
@Ragnarokk: Ja Welbza szanuję bo jest dobrym zawodnikiem nawet bardzo, niemniej tutaj potrzeba kogoś, kto jest szybki, potrafi się ustawić,a gdy nawet przez ułamek sekundy ma szansę strzelić to to robi. Welbz jest za bardzo statyczny.
@Ragnarokk: Pisząc poprzedniego posta właśnie o Aguero myślałem. Wychodzi na mecz jakby rano wrócił z klubu, ale jak już dostaje piłkę to wie co napastnik powinien z nią zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ragnarokk: No tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można np popatrzeć na MU, ile oni wydali kasy, a jak jest każdy widzi.
Niemniej to część piłki i takie ryzyko też trzeba podejmować.
Taki Aguero to marzenie i aż strach pomyśleć z iloma bramkami kończył by sezon gdyby asystował mu Ozil.
Takie jest moje zdanie. Ozil może nie jest waleczny, szybki, nie "dyryguje" grą całego zespołu, ale posiada to
ale posiada to "dotkniecie", które otwiera wiele razy drogę do bramki.


@Nevadaaa:
Tyle że nie w 2016 roku. Dziś to beznadziejny poza tym Giroud miał asystę i prawie asystę. Ozil nie grał nawet źle, ale to cień zawodnika z 2015 roku.
@Nevadaaa:
Swoją drogą zauważ jeszcze, że Wenger w zasadzie wielkich wpadek transferowych ostatnio nie miał - w sumie jedyny który rozczarował to chyba Gabriel, ale też tragicznie tu nie jest. Poza tym ostatnie transfery to Elneny, Cech, Sanchez, Nacho, Ozil - każdy z nich pierwszoskładowiec dziś. Taka filozofia wujcia.
@Nevadaaa:
Ja nie mówię, że jest wystarczajo - tylko że taka filozofia Wengera, że nie kupuje jak nie jest pewny. Akurat problem IMO nie w transferach, ale w rozwoju piłkarzy - czyli bardziej zarzut do sztabu treningowego i medycznego. Zobacz, jaką dziś w teorii ławke mieliśmy - sami reprezentanci swoich krajów i to nie papuaskich.
Do samego Wengera oczywiście mnóstwo zarzutów taktycznych mam.
@Ragnarokk: Zgadzam się z Tobą. :) Wiele większych i mniejszych błędów, które kreują obecny obraz gry.
Nie wiem czy jesteś za Wengerem czy nie,ja do niego nic nie mam i szanuję za to czego dokonał w tym klubie, ale jak dla mnie przydałby się powiew świeżości.