Wpis z mikrobloga

Mam już dla Was pierwsze informacje dotyczące MirkoCup II :D

Oczywiście na zachętę robimy dla Was #rozdajo kluczyka ;) Wśród wszystkich plusujących ten wpis rozlosujemy wybrany kluczyk do skrzynki w #csgo :) Plusować możecie do jutra do godziny 17, losowanie standardowo poprzez mirkorandom :)

Dla niewtajemniczonych- MirkoCup jest turniejem CS:GO organizowanym specjalnie dla wykopków. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na streamach meczów pojawiało się od kilkudziesięciu aż do 500 widzów. Pula nagród była spora (w dniu ogłoszenia zapisów na turniej było to około 600e, natomiast pod koniec wyszło łącznie około 1000e). Cały turniej organizowaliśmy w czwórkę- ja, @Perlo, @Puchalke69 oraz @Kuskoman :D Zmagania komentowane były przez @GetiZ @Sabtuzdeamon oraz Greatfraga aka Babama :D

W II edycji MirkoCup zmieniamy trochę zasady. Chcemy dać większą szansę na zagranie w turnieju tym mniej aktywnym wykopkom oraz zapewnić Wam nowe atrakcje :)

Na tę chwilę mogę powiedzieć tylko tyle-
1. W tej edycji będziemy współpracować z #bahatti :D Dziękujemy @mdfk :D
W ich aplikacji będziecie mieli możliwość obstawiania meczów MirkoCup (jeśli nie słyszeliście o Bahatti zapraszamy do linku- KLIK ). Trójka najlepszych typerów zostanie przez nas nagrodzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Mecze grupowe oraz ćwierćfinały będą komentowane przez znanych już Wam komentatorów :D Dziękujemy @GetiZ @sabtuzdeamon <3

3. Zmieniamy trochę system kwalifikacji do turnieju:
- 4 sloty zarezerwowane będą dla finalistów i półfinalistów poprzedniej edycji (o ile będą chcieli ponownie zagrać :D)
- 6 slotów zajęte będzie przez wybranych najbardziej aktywnych użytkowników portalu wykop. W celu uniknięcia nieporozumień- pod uwagę będzie brana ogólna aktywność na wykopie (co będzie miało najwyższą wagę), aktywność pod tagiem #csgo oraz staż (z najniższą wagą)
- w celu wypełnienia ostatnich slotów zorganizowany będzie system kwalifikacji drużyn (o szczegółach w dniu ogłoszenia kwalifikacji.

4. Faza grupowa oraz pucharowa będą odbywać się na początku lipca, przy czym terminy fazy grupowej będą ściśle ustalone z góry, natomiast terminy fazy pucharowej ustalimy wraz z kapitanami poszczególnych drużyn oraz komentatorami zaraz po zakończeniu fazy grupowej.

5. Chcemy wprowadzić wpisowe (stąd też dodatkowy system kwalifikacji) dla wszystkich drużyn, aby móc zapewnić wszystkim jak najwięcej atrakcji i jak najlepsze nagrody :) Wpisowe od całej drużyny będzie wynosiło 20 złotych (3,33-4zł od osoby).

6. Od momentu oficjalnego postu (wraz z terminami fazy grupowej) będą trwać zapisy drużyn. Post ten pojawi się najpóźniej 4 tygodnie przed turniejem (prawdopodobnie nawet w ciągu dwóch tygodni- bądźcie czujni ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zapisy będą trwały przez tydzień, po czym w ciągu 24 godzin od ich zamknięcia podam listę drużyn zakwalifikowanych na sloty związane z aktywnością, a w ciągu 48h system rozgrywek kwalifikacyjnych na pozostałe sloty (prawdopodobnie zwykła drabinka turniejowa. Zobaczymy jeszcze ile drużyn zapisze się na turniej :)).

7. Pozostałe kwestie związane z tym, kto może grać w najbliższej edycji są dokładnie takie same jak w poprzedniej :)

8. I moja ulubiona kwestia :D W tej edycji półfinały oraz finały MirkoCup II komentowane będą przez Rahima "Babama" Abdullaeva aka GreatFrag :D Jeśli będzie zainteresowane postaram się zorganizować z nim AMA na wykopie :)
Jeśli ktoś chciałby sobie przypomnieć finał poprzedniej edycji zapraszam tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=fKhOG2Zu4vs
https://www.youtube.com/watch?v=kOJvGgrl9jE
yoreciv - Mam już dla Was pierwsze informacje dotyczące MirkoCup II :D 

Oczywiście...

źródło: comment_XbVg08ua80KKGZILIVDUzKTef39xpmwR.jpg

Pobierz
  • 20
@RBNG: każdy musi mieć konto :) To, czy każdy mirkuje w teamie (w zależności od tego jak dużo) zwiększa po prostu szansę na dostanie się do turnieju bez meczów kwalifikacyjnych :)