Wpis z mikrobloga

#pokazksiazki #pokazbiblioteczke #ksiazki

A to część mojego "księgozbioru", wołam @Bardamu aby wydał werdykt ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta w albumie: http://imgur.com/a/qAMZQ

A tak korzystając z okazji, jeżeli macie na zbyciu jakieś książki "filmowe" to chętnie odkupię/zamienię się. Poza kadrem jest "Upadek w czas" Ciorana, "Martwa Strefa", "Szkieletowa Załoga" i kilka innych Kinga, "Ja Ozzy", Agata Christie razy pierdyliard i sporo Cobena.
baalder363 - #pokazksiazki #pokazbiblioteczke #ksiazki

A to część mojego "księgozb...

źródło: comment_TuGIqznCrvN00KqzvcrjYieIHr4gytnG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@deroo: Jest jeszcze tego trochę, ale musiałbym cały dom obskoczyć i obfotografować, a takiego łaknienia na atencję nie miałem :D

@NorthernStar: Z tego co pamiętam na polski zostały przetłumaczone dwie części, mam tylko tą jedną. Szczerze mówiąc nie pamiętam kompletnie fabuły, ale przyjemnie się czytało, jest to prequel serialu, całkiem solidnie napisany. Nawet malutki wątek polski się znalazł - bodajże ktoś straszył Carrie, że jak się nie będzie słuchać to
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Nie wiem jak inni ale ja jestem coś pomiędzy jego fanem a psychofanem, mam gdzieś połowę albo ponad połowę jego książek (a jest tego sporo, wiele z nich się nie "załapało" do zdjęcia) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz