Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z #pcmasterrace?
-żeby grać komfortowo w nowe gry musisz wydać jednorazowo co najmniej 3k na sprzęt plus ciągłe apgrejdy
-gry na premierę dużo tańsze i fajne promocje

Mimo to jakimś cudem piractwo kwitnie a sprzedaż gier na kompy to zazwyczaj połowa tego co sprzedaje się na PS4.
#bekazpcmasterrace #gry #konsole
Pobierz Lumpart - Co jest nie tak z #pcmasterrace?
-żeby grać komfortowo w nowe gry musisz w...
źródło: comment_UrGWGzSeYa9UeRuXa8q66FflPoLFwFLf.jpg
  • 58
a sprzedaż gier na kompy to zazwyczaj połowa tego co sprzedaje się na PS4.

@Lumpart: Moim zdaniem może mieć to coś wspólnego z tym, że gier na PC jest kilkadziesiąt razy więcej i nie trzeba się rzucać na każdą nową premierę bo nie ma w co grać, no ale co ja się tam znam.
O "apgrejdach" wspomnianych kilka miesięcy przed premierą PS4,5 już nawet nie wspominam.
0/10, nawet się nie postarałeś.
@fdisk: no i w sumie tylko największe tytuły, na pc jest ich dużo, dużo więcej i masz w czym wybierać. Sama idea pcmasterrace pochodzi z tego że mam wybór, a nie że konsole są gorsze

na pc poza fps i mmo(oba gatunki kompletnie mnie nie interesują) nie ma w co grać.


@fdisk: xD

Ta "wybredność" działa w obie strony. Jak mi wymienisz chociaż jeden(JEDEN) tytuł, którym jestem zainteresowany, a wyszedł na konsole obecnej generacji i nie wyszedł na PC to przyznam ci rację, przeproszę i przestanę pisać jakiekolwiek negatywne opinie o konsolach.
@Wiedmolol: tak na szybko: Uncharted, The Last of Us, God of War, FF, Gran Turismo i wszystkie inne które nie podchodzą pod tamte dwa gatunki + strategie.

Jak Ty wymienisz mi jakieś lepsze odpowiedniki gier na PC które wymieniłem to ja przyznam Ci przyznam racje a jak nie to podtrzymuje moje zdanie.
@fdisk: nie rozumiem - 90% gier wydawanych na konsole od Sony i Microsoftu jest wydawana również na PC (na odwrót jest juz całkiem biedniej) a twierdzisz, ze nie ma w co grac. Idąc tym tokiem rozumowania to na konsolach tym bardziej nie ma w co grac.

Oczywiście exy to kwestia gustu - jedni wola Uncharted, a inni indyki czy ROTR ale twierdzenie, ze na PC nie ma w co grac to
Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Uncharted


@fdisk: Jeszcze nie wyszedł.

The Last of Us


@fdisk: Gra z poprzedniej generacji.

God of War


@fdisk: Nie wyszedł.

FF


@fdisk: Nie wyszedł.

Gran Turismo


@fdisk: Nie wiem. Może wyszedł, ale wyścigówki to gówno więc nawet nie chce mi się sprawdzać.

Ale nawet jeśli przymknę na to oko, to dosłownie ani jeden tytuł mnie tu nie interesuje. Najbliżej
@streetpunkpl: post wyżej wymieniłem gry w które gram, nie ma nawet jednego odpowiednika na pc.

bo konsolowcy nie mają w co grać a szkoda im kasy wydanej na konsole dlatego kupują gry xD


Podałem gatunki które według mnie wypadają lepiej na pc, tylko że gry z gatunków które ja preferuje są duża lepsze na konsole, przeważnie przez exy.