Wpis z mikrobloga

#kociada2016
@Sonet: Zbyt pochopnie oceniasz ludzi. To nie żadna stuleja sie stara o różowypasek. Mam ponad 30 lat i od wielu lat jestem w związku. Może oceniasz przez swój pryzmat. Dzień przed tworzeniem paczki przeczytałem o innym Wykopku który śmiał się z tego, jak ludzie nie pilnują swojej prywatności. Po nicku @acquen: nie spodziewałem się wyniku w google. Dopiero jak zobaczyłem kilka stron, że to ta sama osoba, postanowiłem wykorzystać zdjęcie i połączyć je z moim pomysłem o zagadkach po przeczytaniu wykopów z Cicada3301. Wtedy się zastanawiałem czy dałbym radę. Teraz spróbowałem, w razie porażki wysłałbym zwykłą paczkę. Zacząłem od ukrycia informacji w oku. Potem szyfr cezara. Jednak uznałem że to za mało zagdek i wykorzystałem informację ze zdjęć i opisów o imię kota, pokój. Ocenę Toma feltona znalazłem na filmwebie od użytkownika acquen. Jeśli bym się pomylił że to jednak nie ona, podpowiedziałbym o czym napisałem w pliku NFO. Jak się pomyliłem to podpowiem. Po to mi był wykop i tag Kociada2016 bo tego szukałem oraz w razie błędnego rpozpakowania rarów.
  • 3
a bo @acquen dostała komentarz :
"@acquen: Spodziewałem się jakiejś dobrej puenty tego wykopu, a tu jakaś stuleja stara się o #rozowypasek . Mam nadzieje, że się spotkacie i pogadacie sobie w 4 oczy. "
Afery nie ma, ale pochopne wnioski czasami zniechęcają do zrobienia czegoś innego niż reszta;)