Wpis z mikrobloga

Mój tata takie robił, sporo lat temu, zupelnie za darmo dla szkoly. Jak sobie mysle to bardzo mozliwe ze dalej gdzies stoja (bo to naprawde solidna robota byla) w mojej starej podstawowce. Oczywiscie ze kiedys sie z nich korzystalo, w erze gdzie komputey dopiero zaczynaly sie pojawiac w szkole z win95, naprawde pomagaly z geometria ludziom bez wyobrazni przestrzennej.
@Modern_Talking: u mnie w szkole były od podstawówki do technikum i jeśli były potrzebne to często je się używało. a jeśli u kogoś w szkole tego się nie używało znaczy że nauczyciele byli do dupy.
już ktoś wyżej pisał, u mnie w gimnazjum zrobili sale językową z słuchawkami itp. wszystko fajnie raz tego użyliśmy na lekcji, jakość dźwięku tragiczna, sens użycia zerowy. no ale szkoła miała multimedialną pracownie językową... po 2
@Coolek: To samo miałem na studiach. Mieliśmy laboratorium pełnego specjalistycznych sprzętów wartych grube miliony, były one już na stanie dobre kilka lat przed rozpoczęciem mojej kariery studenckiej, ale prowadzący ani razu nie zeszli nam tego nie pokazali. Co najlepsze robiliśmy prezentacje w power poincie o sprzętach, które były na dole a których wtedy na oczy nie widzieliśmy tylko jechaliśmy z książek tudzież zasobów internetowych. No śmiech na sali, po prostu starym
@Modern_Talking: nie ogarniam jak dużo ludzi pisze, że takich rzeczy nie używali. U nas od pdst do licbazy na zajęciach z brył wszystko się wyciągało. W podstawówce mieliśmy zajęcia z klejenia takich brył (nauka o siatkach 2d i później bryłach 3d), w licbazie nauczycielka miała nawet takie urządzenie do obracania plastikowymi prostokątami/kwadratami, które podczas obrotu tworzyły złudzenie całej figury. Więc używane były ale jak widać populistyczne, malkontenckie komentarze zawsze w cenie
w licbazie nauczycielka miała nawet takie urządzenie do obracania plastikowymi prostokątami/kwadratami, które podczas obrotu tworzyły złudzenie całej figury.


@Wysztiglowany: my też to mieliśmy, w pewnym momencie maszyna nie wytrzymała i kilka kawałków wystrzeliło wgłąb sali xD ogólne to my mieliśmy masę tego sprzętu (niektóre były starsze od nauczycieli :D ) i normalnie używaliśmy :) i wbrew pozorom to Ci starsi nauczyciele najbardziej lubili na tym uczyć- mieliśmy nauczyciela fizyki, który miał