Wpis z mikrobloga

To było jakoś kilka lat temu gdy ja miałem maturę:
1. Bądź lamą z polskiego.
2. Większość wypracowań w liceum na ocenę 1 lub 2.
3. Skupiaj się na matmie, myśl , że z polskim jakoś to będzie
4. Napisz próbną maturę z polskiego na 28% xD
5. eovenn nie zdasz matury!!!!
6. Nie zdasz matury nie postawie Ci z polskiego więcej niż 2 ( chciałem 3 :< )
7. Miej wywalone. Przygotuj się dalej do matmy.
8. Dwa dni przed maturą z polskiego postanów sobie, że przesłuchasz se audiobooki z lektórami.
9. Randomowa lista - jedziemy, pierwszy Świętoszek. Wysłuchaj go przez 10 min, po czym zrozum , że to nie ma sensu, za mało czasu.
10. Olej słuchanie lektur.
11. Idź na mature z polskiego.
12. Wypracowanie ze Świętoszka.
13. 94% z matury z polskiego xD

Życzę wam tego samego :D
#matura i trochę #heheszki ale takie malutkie.
  • 43
  • Odpowiedz
Dzień przed streszczenie szczegółowe Lalki, Zbrodni Ikara


@marfi: Zbrodnia Ikara #!$%@??! xD Za szczegółowe to to streszczenie raczej nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Ja w liceum chciałem czytać lektury, ale ... raz przeczytałem Tristana i Izolde i z kartkówki z treści dostałem 1. Od tamtej pory (pierwsze miesiące 1LO) postanowiłem nie marnować czasu i czytać tylko streszczenia. @Barnaba_Stinson: Bo się śpieszyłem. Przed bieganiem wam to napisałem i tak mi wyszło. Zwykle zwracam uwagę na czerwone podkreślenia :)
@marfi: Zbrodnie i kare znałem dobrze bo na ustny polski ją wziąłem. Po cichu
  • Odpowiedz
@eovenn: Miałem podobnie, same 1 i 2, próbna napisana na 30%, na maturze pisałem, że Andrzej zabił Kmicica prawie w co drugim zdaniu i 60% wpadło, a spać po nocach nie mogłem bo myślałem, że będzie błąd kardynalny ;d
  • Odpowiedz
@derigen90: z tego co pamiętam, w 2010 było Przedwiośnie i Zdążyć przed Panem Bogiem. Wiem, bo wtedy pisałem i miałem podobnego farta, bo Zdążyć przed Panem Bogiem to jedna z niewielu lektur, które przeczytałem (i jedna z dwóch, które mi się spodobały) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eovenn: przecież te wypracowania można napisać bez czytania książek. Sam pisałem wypracowanie na temat książki, której nawet okładki nie znałem i bez problemu przeszło
  • Odpowiedz
@eovenn: "Dwa dni przed maturą z polskiego postanów sobie, że przesłuchasz se audiobooki z lektórami."
9. Randomowa lista - jedziemy, pierwszy Świętoszek. Wysłuchaj go przez 10 min, po czym zrozum , że to nie ma sensu, za mało czasu.
13. 94% z matury z polskiego xD"

Polska szkoła, polskie zasady - i jak w tym kraju ma być dobrze?
  • Odpowiedz