Wpis z mikrobloga

@koters: Najlepiej poczta, bo jeśli ktoś nie jest bezrobotnym paraplegikiem, to często się zdarza, że go w domu nie ma, a kurierzy potrafią się o to bardzo wkurzać i na przykład zostawiają paczkę sąsiadom, przerzucają przez płot, wywożą na drugi koniec miasta itd. itp. Za to placówki poczty są na każdym osiedlu i zawsze po pracy można zgarnąć awizo i od razu sobie paczuszkę odebrać. Oczywiście na pewno inaczej to wygląda
@koters: Ja to się w ogóle dziwię że ktoś dzisiaj jeszcze korzysta z kurierów. Drogie toto i tylko dupę zawraca że jak ty śmiesz być poza domem kiedy ci chce paczkę dać...
Jak dla mnie tylko PP albo Paczkomaty, zależy które tańsze ( ) Jeszcze jak ostatnio wprowadzili Allegro InPost, z przesyłkami po 3-4 złote, to już w ogóle.
@koters: Tylko paczkomat. Odbieram kiedy mi jest wygodnie, a nie kurierowi. Jak do tej pory tylko raz (przed Bożym Narodzeniem) zdarzyło mi się odebrać paczkę w punkcie (u mnie na osiedlu) bo paczkomaty były przepełnione.
@koters: Jak zamawiam z odbiorem w pracy to UPS lub DHL, stałe godziny przyjazdu kurierów i pewna dostawa. Jak do domu lub po prostu gdy jestem gdzieś tam to Paczkomat lub PP z naciskiem na Paczkomat, plusem jest praca kurierów w soboty.