Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
jak płakał to mógł mrugac, a do tego są tablicę. to po pierwsze, a po drugie po tym jak się przyznałes łatwo by cię mogli połączyć, tzn matka bo tak to wyszło ze to wypadek. przy następnej pascie pooglądaj więcej seriali detektywistycznych
  • Odpowiedz
czy to błąd, czy to błąd, czy to błąd błąd błąd?


@adamek07: akurat na ten temat wiedzę mam wątłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie jest w historii kilka niedociągnięć, ale czyta się zajebiście. Jest potencjał, tag poleciał do obserwowanych, mam nadzieję na więcej :D
  • Odpowiedz
@Herm1t: przecież wrócił do siebie na planetę Reptalian z galaktyki Stulejaris Leet, więc co go do wszystko obchodzi? Seba nie ogarnął komunikacji za pomocą tablic w rok, no co Ty, pomyślunku trochę.
@adamek07 - wyborna pasta, sam @powodzenia by się takiej nie powstydził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@adamek07: jak czytałem to kojarzyło mi się że wcześniej już to widziałem i teraz wiem skąd to uczucie :D
jest bowiem bardzo podobna pasta właśnie o zemście na szkolnym kacie, mniej rozbudowana ale także z motywem śledzenia ofiary i zdobywania informacji o całym jego życiu tylko zakończenie mniej brutalne
inspirowales się nią? jeśli to twoje dzieło oczywiście :D
  • Odpowiedz
Dobrze sie zaczeło, jednak zbyt mocno odleciałes.


@sombretoy: CO XD od połowy pierwszej części można się było połapać, że to pasta, nic nie trzymało się kupy, butelki rozbijane na głowach, mnóstwo błędów fabularnych w stylu kto co widział, czego nie, a co mógł... nic dziwnego, że połowa postów tutaj to wymyślone zarzutki, skoro ludzie łykają jak pelikany.
  • Odpowiedz