Wpis z mikrobloga

@Torebka_z_lidla:

Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności
  • Odpowiedz
  • 0
@maniac777: O nie. :/ Więc muszę zrobić to szybko i śmigać do tych cweli z Brukseli że jestem uciskany przez tą zła władze. Powiem że nie mogę mieć legalnego związku z kozą o imieniu Beti. Słysząc to socjaliści z Brukseli będą niemal zmuszeni mnie poprzeć w tym planie. Więc poparcie postępowych państw Europy już mam. A jak już ustanowie własne granic to JEB #!$%@? wszystkich socjalistów i #!$%@? taki kapitalizm że
  • Odpowiedz
@maniac777: @Torebka_z_lidla: A czy opisywanie takiego planu na ogólnodostępnym portalu ze śmiesznymi obrazkami nie podchodzi pod:

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz