Wpis z mikrobloga

@matra: ale Mirabelko Ty wrzucasz gdzieś po kolei co i jak czy tylko tak zeby pokazac ze cos tam masz na talerzu?

i pytanie nr 2: gdzie mieso? ja wiem ze vege teraz w modzie itp. ale cos ociekajacego krwia raz na jakis czas to jest to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@proba1: ale Mirku patrz Ty na tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrzucam wegetarianizm, a czasem nawet weganizm, ale nie zawsze. Zawsze za to wrzucam paleo, a paleo to mienso, tyle, że ostatnio nie mam ani czasu na mięso, ani za bardzo nie chce mi się z nim bawić. Tak gwoli wyjaśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reszty - mam link w profilu,
@solomiya: no ale jest w opisie xD buraka wrzuciłam do brytfanny z tłuszczem [oliwa z przyprawami z pomidorków, bo było szybciej niż topić masło], na talerz rukola z pomidorami, ciut soli, na buraki sól i tyle. Kilka drobinek orzechów włoskich, dla jedzących nabiał fetę bym poleciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sos klasyczny i wszystko do smaku - miód musztarda po 2 łyżeczki, musztardy nawet więcej, ze 2
@matra: polubione, dodane do obesrwowanych. możesz polecić jeszcze jakieś takie strony/blogi/fanpage z prepisami dla osob co to nie umieja gotowac?( ͡° ͜ʖ ͡°) niedlugo czeka mnie powrot do "zdrowego zywienia( ͡° ʖ̯ ͡°)"
@Tropz: już tak zakwaszałam kilka rzeczy, np masę jabłkową do ciasta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szata: o ponad 6 godzin za późno colego
@proba1: niestety, nie mam blogów, które przeglądam na bieżąco. Jeśli chcę coś przygotować, to po prostu szukam inspiracji, zazwyczaj szukając pod anglojęzycznymi frazami, ale praktycznie wszystko co ma w nazwie paleo jest spoko, serio serio ( ͡° ͜ʖ ͡°
@sajko: może piekarnik masz lichy? Albo plastry był za grube? Moje miały niecałe centymetr, tak z ok 7mm bym im dała i były jędrne, nie twarde i nie papkowate, takie w sam raz mi wyszły. Inna sprawa, że piekły się w tłuszczu, ale za to jak piekłam krojone w kostkę to też wychodziły za twarde.