Wpis z mikrobloga

@mar111cin: ja tak zrobiłem z onet pocztą, wcześniej miałem 50 maili dziennie w tym 48 to spam (a jeszcze mam skrzynkę podpieta pod androida i non stop powiadomienia), podpialem z przekierowaniem pod gmaila i od tego czasu na onet nie logowalem się już chyba z rok, gmail wylapuje każdy spam a w międzyczasie gdzie tylko mogę to migruję adres onetowy na gmaila. Od czasu do czasu sprawdzam spam czy czegoś ważnego
@prawdziwek: @parys88: @Cesarz_Polski: Pany, problem wyszedł, może wiecie jak to zrobić, bo szukam na internecie i nic nie ma - robię przekierowanie, na gmailu dostaję maila z kodem (trafia do folderu spam ;) ) wklejam kod wymagane pole na tlenie, daję zapisz i wyskakuje mi komunikat u góry "przekierowanie wyłączone" - no fajnie, tylko że to miało się włączyć, a nie wyłączyć... i dupa, drugą opcją po "zapisz" jest
@mar111cin: hmmm, nie pamiętam o co chodzi z tym mailem z kodem (i z tym przekierowaniem), ja po prostu wszedłem na gmaila>ustawienia>konta i importowanie>importuj pocztę i kontakty, później wpisujesz adres, hasło i inne wymagane dane i gmail ściąga wszystkie maile z dodanej zewnętrznej skrzynki odpowiednio je segregując.
@parys88: aaa ;) a ja to zrobiłem bezpośrednio na tlenie - poszło dopiero, jak otworzyłem maila na tlenie w oknie incognito chrome.

Tobie dalej maile przychodza na tlen? bo u mnie od razu idę na gmaila, a na tlenie nowych maili nie ma
@mar111cin: to jeszcze z poprzednej wersji, chyba najlepszej ze wszystkich wersji poczty o2.
Zakładka z reklamami była świetna, bo w ogóle do niej nie zaglądałem.
Od wczoraj nowa wersja, wszystkie gównoreklamy na głównej. Czas spieprzać, bo WP nie próżnuje z wciskaniem reklam.
@Dibhala: od kilku dni korzystam z przekierowania na gmail :) z początku myślałem, że poczta do mnie nie dochodzi ;) taki spokój :) trafia tylko to, co ma trafić :)

aaa i jeszcze niewiarygodna szybkość w porównaniu do tlenu. ( nie korzystam z outlooka, tylko przez stronę internetową)
@mar111cin: zrezygnowałem już dawno z gmaila. Kepski, nieintuicjny interfejs, ciągłe zmiany na gorsze, ciągle czegoś musiałem szukać. Ogólnie położyłem pałę na usługi google, bo wszystko co dostarcza ten moloch to jest wersja testowa. Maximum jakaś wczesna beta.

Na jakość poczty o2 nie narzekałem nigdy, szybka (gmail ma spore opóźnienia, pół godziny czekania nie było rzadkością), nie gubi niczego (ja nie wiem co ludzie mają z klasyfikacją pożądanych maili jako spam) Sprawdza
@Dibhala: pomijając już spam jaki dostawałem na O2, to... jak wysyłałem maile z O2 na skrzynki w mojej pracy, to trafiały one zawsze do spamu, albo wcale nie dochodziły.
Tak samo maile od firm gdzie np. złożyłem dokumenty, to też odpowiedzi musiałem szukać w spamie - jak dla mnie jakieś nieporozumienie, musiałem spam przeglądać, żeby nie zostać pominiętym w rekrutacji... porażka.