Wpis z mikrobloga

a #!$%@? te gównofirmy kolega miał live 3 do puki nie spadł na ziemie i ekran #!$%@? może i z jego winy ale nie idzie nigdzie tego ekranu kupić ino trzeba do serwisu oddawać i 900 zł a tak to telefon działa szybko
@Chabrosz:
@Chabrosz: no to mogę ci powiedzieć że z tego co się bawiłem to live 3 to porządny telefon szybki nie zacina się wszystko cacy jednak gdy trzymasz go w ręce to jest tak cienki że go nie czuć . Gry działają i co dziwne bateria trzyma konkretnie
@TSoprano dlaczego ból i cierpienie? Mój obecny myphone dobrze się sprawuje, raz poleciał do serwisu i od razu naprawili usterkę, a do samego działania sprzętu za niecałe 400zł nie mam zastrzeżeń
@Chabrosz: To nie są polskie firmy tylko importerzy. No wiesz, zamawiają telefony z Chin, instalują spolszczenie i sprzedają a ty jesteś robiony w #!$%@? że to nasza produkcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualizacje? Serwis? Tylko jeśli chińska fabryka będzie w dobrym humorze
@L3gion no nie wiem, czy sens wtedy by było, żeby pisali na urządzeniach designed in Poland? W przypadku myphone'a wiem o dwóch takich telefonach, ale wiem, że większość tych telefonów to konstrukcje chińskie
Jak jesteś zadowolony z myphone to brałbym na Twoim miejscu tego infinity IIs. Ma bardzo przyzwoite parametry jak na swoją cenę. Jedynym minusem może być bateria, ale tutaj możesz poratować się powerbankiem.