Wpis z mikrobloga

dobra mirki i mirabele przypał jak cholera- mój rózowy ma za jakieś 2 tygodnie urodziny, a ja totalnie nie wiem co jej w tym roku podarować.
null, 0, maksymalna pustka. Pierwszy raz jestem tak wyprany z pomysłów, zawsze starałem sie dawać prezenty które coś tam symbolizują w relacji albo są w jakiś sposób istotne;
broblę jest w tym, że nie jest to typowa panna która powie że chce 'to i to', biżuterii nie nosi bo ją drażni, kosmetyki to wielkie wtf, ubrania to samo.


pisze sobie bloga, supportu technicznego jej nie wykupie, grafiki też -bo ostatnio wygrała jakiś konkurs i prosi jej to ogarniają za free xD-, 1000 lajków również- bo uważa, że to niszczy kontent, gdyż nie odzwierciedla jego realnej wartości
gra na tą słynną kompe odpada- bo wszystko w co łupie to już ma
książki też odpadają- to co ją interesowało to już dawno przeczytała, albo robi to na bieżąco
pitoliła że potrzebuje zegarka, ale od razu zastrzegła, ze nie chce go ode mnie bo jakiśtam zabobon
karnet na siłownie/dietetyk- toż to #!$%@? samobójstwo
jestem kuźwa w kropce, a czas ucieka.

przekminiłem, ze może polecę w bilety do teatru? -jak myślicie to dobry prezent czy taki o?
może coś innego?

#pytanie #rozowepaski #prezenty #kurdeprzypau

bilety do teatru jako prezent urodzinowy dla różowy pasek

  • git 50.7% (434)
  • xD 35.9% (307)
  • sprawdzame 13.4% (115)

Oddanych głosów: 856

  • 25
@jokefake: ubrań też nie nosi, bo jej drażnią? ( )
no dobra, heheszki na bok. Różowa wygląda na całkiem ogarniętą z opisu. Nie dam sobie łapy uciąć, ale jak dobrze to rozegrasz to może się ucieszyć z opłaconego karnetu na siłownię (z dietetyka już nie, no nie przesadzajmy), a tak poza tym to koleżanka wyżej słusznie zasugerowała przejrzenie historii odwiedzanych stron. Ewentualnie zabierz ją do jakiejś
@TaoMachine: to, to ma regularnie.
@Shyvana: 1. mimo wszystko jestem przeciwnikiem takich praktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2.ostatnio mówiła mi że wszyscy jej znajomi sie zaręczają a znaja sie rok- dwa, powiedziałem jej ze jakbym sie każdej oświadczał po 3 latach to byłbym już czterokrotnie żonaty xD

@sorasill: wbrew pozorom prowadzimy bardzo kulturalne pod względem rozrywek zycie i tkaie miejsca nie są nam obce (
@jokefake: podś#!$%@? się, ale polecam na urodziny raczej jakąś dobrą komedię - jeśli masz iść za 2 tygodnie to sprawdź czy są bilety jeszcze, bo z teatrami to bywa różnie szczególnie na lepsze sztuki :)