Wpis z mikrobloga

@robert5502: Twój problem jest taki, że nie przyjmujesz że ktoś może mieć inny punkt widzenia i mocny gimnoateizm w Tobie co wnosze po postach i awku.
Ja tam nie wiem która teoria jest prawdziwa czy ewolucji czy kreacjonistyczna i za żadną nie dam sobie ręki uciąć. Poza tym nauka cały czas wszystko weryfikuje i to bardzo dobrze że istmlnieją ludzie którzy podważają dogmaty. Do niedawna takim dogmatem była Teoria Wielkiego Wybuchu
@ImInLoveWithTheCoco: Teoria ewolucji jest prawdziwa, udokumentowana, udowodniona, dałbym sobie za nią uciąć ręce. Nie zostanie obalona. Mechanizm jest w tej chwili świetnie opisany, oczywiście szlifuje się jeszcze pewnie niedoróbki, pojawiają się nowe gałęzie jak epigenetyka ale co do zasady jest faktem. Stawianie jej na równi z kreacjonizmem to śmiech na sali, chyba że posłużymy sie argumentami które rownie dobrze mogłyby pasować do solipsyzmu albo thursdayizmu.
@ImInLoveWithTheCoco: Nie jestem członkiem PAN w odróżnieniu od Giertycha więc powinienem wziąć pod uwagę, że może mieć rację ale nie mogę. Rozumiem że przydaje się trochę pokory, dystansu i otwartego umysłu na inne możliwości, model geocentryczny też był dobrze opisany matematycznie itd. ale bez przesady, takie kwestionowanie wszystkiego zakrawa na paranoję.
Ja tam nie wiem która teoria jest prawdziwa czy ewolucji czy kreacjonistyczna


@ImInLoveWithTheCoco: Twój problem jest taki, ze nie rozumiesz znaczenia słowa TEORIA w sensie naukowym, stad klecisz takie nonsensowne zdania jak zacytowałem powyzej. Co do kreacjonizm, to nigdy nie był zadną teoria! Jest bełkotem, bzdurą, bajka.. wymagajacą slepej wiary.

ten pan jest profesorem biologii z jakiegoś lepszego angielskiego uniwersytetu

Tym bardziej to ciekawy przypadek dla psychiatry. Facet niby wyksztalcony a