Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#praca #supermarket #stacja #stacjapaliw #orlen
Często podczas rozmów z dobrymi znajomymi pracującymi na kasie (stacja paliw,market itd) słyszę,że podczas takiej pracy można ładnie "przyciąć" i zarobić nawet drugą pensję "myląc się" przy wydawaniu. Mówią: klient ma zapłacić 30, dał 100, wydajemy 20. Gdyby zauważył - przepraszamy i wydajemy 50. Mniej więcej jeden na pięć nie zauważy - jesteśmy 50zł do przodu. Obsługując kilkuset klientów dziennie - jesteśmy w stanie zarobić nawet kilkaset złotych jednego dnia jak się postaramy. Kierownik niczego nigdy nie zauważy bo pieniądze przekazywane do banku się zgadzają. Klient też nigdy nie pójdzie do kierownika, bo wystarczy przeprosić i wydać pieniądze poprawnie - każdemu zdarza się pomylić. Zero ryzyka.
Ciekawy jestem ile osób potwierdzi, możecie oczywiście anonimowo :-)
Wszystkim wydaje się,że praca na kasie to marne pieniądze... ;-)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie sprawdzam i nie kontroluję jakoś bardzo wydawanej reszty, nie zwracam na to uwagi. Nigdy też nie spotkałem się z żadnym oszustwem, przycięciem mnie na większą kwotę. Powiecie, że sprzeczność, bo skąd mogę o tym wiedzieć, skoro nie kontroluję stanu gotówki po każdej transakcji? Ano kiedyś przez dłuższy czas prowadziłem księgowość osobistą, wpisywałem wszystkie przychody, wydatki, co, gdzie i za ile. Owszem, czasem się zdarzało, że coś mi się