Wpis z mikrobloga

Tak sobie z ciekawości spojrzałem na oferty psychodelików w darknecie i w clearnecie, i okazuje się, że 1P-LSD jest droższe od klasycznego LSD-25. I to sporo.

Śmieszna sprawa, jak bardzo w dzisiejszych czasach odwróciły się role. Kiedyś narkotyki były drogie, bo ich sprzedaż była nielegalna i wiązała się z ryzykiem. Dziś legalne zamienniki są drogie, bo płaci się za luksus braku ryzyka... O tempora, o mores!

#narkotykizawszespoko #lsd
kubako - Tak sobie z ciekawości spojrzałem na oferty psychodelików w darknecie i w cl...

źródło: comment_qYiSvnzLdCQ6mmSWNIorezhI0EjTzxyN.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@1950M: @push3k-pro: Zawsze możecie sobie kupić owe 1P-LSD. Jest legalne, przy małych ilościach to te różnice w cenie nie są tak dotkliwe. 1P-LSD z tego co czytam, generalnie w działaniu nie różni się niczym od klasycznego LSD. Nawet istniało podejrzenie, że po zażyciu metabolizuje się do LSD, ale prawdopodobnie tak nie jest. Dawkowanie jest takie samo.

@UrbanHorn: 1P j/w - zamiennik o bardzo, bardzo zbliżonym działaniu.

A co do
  • Odpowiedz
tak jak pisałem - dawki takie same jak przy lsd, więc opisy łatwo znaleźć (mogęp odesłać jak chcesz, ale po ang)
tego w darkwebie nie ma co szukać, bo nie ma potrzeby, skoro legalne. na torze polecam szukać klasyczne lsd-25, bo jest nielegalne, a tam można znaleźć sprawdzone źródła
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: zwiazki z grupy nbome sa bardzo niebezpieczne
dawka rzędu 0,001g moze jedna osobe porobic srednio, a 0,003g inna juz moze zabic, nie mowiac o tym ze na kartonach substancja zawsze roznie sie rozklada
dobrze, ze to zdelegalizowali tak samo jak butyr-fentanyl i inne syfy
  • Odpowiedz
@1950M: E tam, to zupełnie co innego. Problem dopalaczy to zawsze było kijowe nazewnictwo. Zamist nazwy konkretnej substancji, konkretnego dawkowania, były jakiś kokolina, ufa, i mocarze. Nikt nie wiedział co tam jest, ile i czy dziś kupisz to samo co wczoraj. Po drugie dopalacze przychodziły i odchodziły falami, wraz z nowelizacjami ustawy. Pierwsza fala to były bardzo porządne, klasyczne substancje, w większości stosunkowo bezpieczne. Ale zakazali, to zaczęli wyciągać inne, mniej
  • Odpowiedz
  • 2
@kubako: czytałem publikacje z 2015 roku o 1P-LSD i chromatografem badano mocz po spożyciu LSD i 1P-LSD, wyniki były na tyle podobne, ze sugerowano właśnie, ze metabolizuja sie do tego samego.
  • Odpowiedz
bo płaci się za luksus braku ryzyka...


@kubako: To nie jest tak. Może trafiłeś akurat takich vendorów, a może akurat ten RC jest drogi (nie siedzę w lizergamidach na bierząco). Zdecydowana większość substancji nielegalnych jest droższa.
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Możliwe, że ta dysproporcja dotyczy lsd, które po latach niedostępności wróciło do łask i znów jest dostępne w dużych ilościach, co naturalnie wpływa na spadek cen.
  • Odpowiedz