Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa!
Ojciec zbiera monety, niebawem czerwiec i dzień ojca i chcę mu pomóc.
Ale przejdźmy do rzeczy. Ostatnio dostał kilka monet, ale ma juz takie w swojej kolekcji.
Chce mu trochę pomóc z powiększeniem jego zbiorów więc pomyślałem, że może ktos tutaj będzie chętny na wymianę? Monet jest garstka, ale niektóre dublują się kilka razy.
Na zdjęciu monety z:
-Danii
-Portugalii
-Islandii
-Wielkiej Brytanii
-Czech
-Hiszpanii
Może ktoś się skusi na wymianę? Mogę podesłać zdjęcie na pw konkretnej monety lub podać rok wybicia itp.
A może ktoś ma jakieś niepotrzebne walające się gdzieś w szufladzie monety i chciałby się pozbyć lub oddać?

#hobby #monety #numizmatyka #kiciochpyta #zbierajo
p.....2 - Mirki, jest sprawa!
Ojciec zbiera monety, niebawem czerwiec i dzień ojca i...

źródło: comment_tWFDaFXwrHcjuoIOB3NTDzHdiBOUKCn1.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@predator82: na szybko mam 1 z tunezji i 1 z tajlandii, ale wiem, ze bylo tego duzo wiecej (mieszkałem w tych krajach). Przypomnij sie w niedziele wieczorem. Mam ze 40 kartonów do sprawdzenia i musze na to znaleźć czas.
  • Odpowiedz
@predator82: Tak. Tylko sprawa jest taka. Moja żona koleżanki ojcu sprezentowała część. Mam ukraińskie hrywny, trochę koron czeskich. Będę jeszcze grzebał za koronami szwedzkimi. Machnę fotkę w wolnej chwili i wrzucę co znalazłem. Jak będziesz zainteresowany dasz znać. Niestety wczoraj nie miałem czasu za tym dokładniej grzebać a wala się to w kilku szufladach. Jednak jest też dobra wiadomość. Zasięgnąłem języka u moich rodziców i okazało się, że trzymają moją starą
  • Odpowiedz
@predator82: musze przyznac, ze przeszukalem sporo rzeczy i nie znalazlem tego na co liczylem. Wstawiam fotke paru monet ktore moge wyslac - cos z Tajlandii, chorwacji i Tunezji. Jezeli chcesz daj znac, ja nic za to nie chce w zamian.
  • Odpowiedz