Wpis z mikrobloga

@szmuk: bo trochę jeżdżę i widzę co się dzieje na drodze? co bardziej "agresywna" sytuacja to bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°) a 90 % kierowców bmw to typowe sebiksy ??

co jeszcze hejtowalem na bmw bo nie pamietam? to ze napisalem ze e39 byla ladna 10 lat temu a teraz to zlom??? bo ktos sie jara jakie to ladne ;D
zadbanemu e39 bardzo daleko do złomu.


@szmuk: a ile zadbanych e39 widziałeś? a ile jeździ po drogach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szmuk: @svr_: prywatnie mam Peugeota 307 z 2005r.. Auto trzymam dlatego, że jestem jego pierwszym właścicielem i jest zadbane i szkoda by było go oddać mi za grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na codzień jeżdżę w pracy firmowym Mondeo
@artur1792: e39 zadbanych lata więcej niż myślisz

Pneumatyczne zawieszenie - jeśli ktoś oczekuje od jazdy tego że będzie wygodnie, idealne rozwiązanie. Ja wole jak jest twardo.

A co do Peugeotów, nawet nowe mi się nie podobają, a co dopiero stare.
EDIT: co do Citroena nie wiem czy kiedykolwiek jechaliście C5 z pneumatycznym zawieszeniem .... żadne bmw czy nawet AUDI nie ma startu do tego auta jeżeli chodzi o zawieszenie, wygoda w czasie jazdy jest nieporównywalna.


@artur1792: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zachowaj swoje pierdy dla siebie znafco
EDIT: co do Citroena nie wiem czy kiedykolwiek jechaliście C5 z pneumatycznym zawieszeniem .... żadne bmw czy nawet AUDI nie ma startu do tego auta jeżeli chodzi o zawieszenie, wygoda w czasie jazdy jest nieporównywalna.

@artur1792 a jeszcze lepszy jest Fiat Ducato, bo ma największy bagażnik. Co za bzdurny komentarz.

(Dodam tylko, że mam BMW E46 i Citroena C5 III)
jeśli ktoś oczekuje od jazdy tego że będzie wygodnie, idealne rozwiązanie.


@szmuk: jeżdżąc w dalekie trasy tylko tego się oczekuje ....

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zachowaj swoje pierdy dla siebie znafco


@gangstaproblasta: heh po twoim nicku widać, że typowy Seba jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem czy kiedykolwiek jechałeś takim autem, ale ok, wiesz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po twojej pisowni "xD"