Wpis z mikrobloga

Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja #!$%@? żeby za moje pieniądze budowali dla urzędników takie coś to jest #!$%@? nieporozumienie.. Z jakiej racji mam komuś sponsorowac udogodnienie w nałogu? Jak ktoś nie może wytrzymać paru godzin bez papierosa to niech #!$%@? na terapię...
Sam pale ale #!$%@? no bez przesady.
#gorzkiezale #gdansk
Deszczyk - Mama dzisiaj była w urzędzie i co znalazła?
PALARNIE xD ja #!$%@? żeby za ...

źródło: comment_eO1d8n9G5HtPA6NDqSF30FN89fsfAqvK.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 2
@xeway: Taa, przydałoby się bo dlaczego mamy niby dyskryminowac alkoholików i narkomanów? Aa i przecież nie tylko od tego można być uzależnionym.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i warto by było postawić jakąś maszynkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Deszczyk: Ja tam nic złego w ułatwianiu życia palącym nie widzę - im mają łatwiej tym palą więcej, a główny udział w cenie fajek ma akcyza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz ból dupy i tyle. Czy tego chcesz, czy nie, mamy 30% palaczy w tym kraju, także w urzędach.


@srxx: Mamy jeszcze więcej ludzi masturbujących się. Im też pokoiki chcesz stawiać w urzędach?
  • Odpowiedz
@Songox25: Ale #!$%@?, baranie, jest coś takiego jak uzależnienie psychiczne i fizyczne. Fizyczne plastrem wyeliminuje. I tak pójdzie zapalić. Lepsza taka buda niż sytuacja jak opisał @mywu. Ból dupy o to, że podatki nie idą wyłącznie na potrzeby dotyczące ciebie i opa.
  • Odpowiedz