Wpis z mikrobloga

Mircy z #rower #rowerowywroclaw i #cebuladeals, co szukają solidnego taniego roweru na miasto, który nada się też na wypady w lekki teren, a nie mają ochoty wydawania 1500 zł na brzydkiego Lazzarro, czy jak to tam się nazywa.

Giełda Rowerowa Wrocław 599zł

Genesis Odysseus - rury Tange, amortyzator Marzocchi Zokes,
Przerzutki Shimano XT / LX,
Korba Alivio, Manetki GripShift SRT-800
Nowa kaseta Shimano + Nowy Łańcuch.
Nowe Hamulce Shimano Alivio.
Koła Shimano Shimano DX / Araya RM-17
Nowe stery Dia-Compe.
Rower złożony od podstaw - tylko na komoponęntach nowych lub używanych w bardzo dobrym stanie. Nowe oczywiście wszystkie linki, pancerze itd.
W 100% sprawny.
zasadniczo - Mircy z #rower #rowerowywroclaw i #cebuladeals, co szukają solidnego tan...

źródło: comment_zlmrjpRkUTyd6hYrvGGzCF5pp8cFfzpU.jpg

Pobierz
  • 20
@tobiasz22: a gdzie napisałem, że to kupiłem? Czasem tu wrzucam ciekawe (moim zdaniem) oferty sprzedaży z grup na FB. Bo nie każdy śledzi, a co chwila ktoś o tej porze roku szuka roweru w tym przedziale cenowym.
@zasadniczo: Jak za te podzespoły o ile wszystko hula to śmieszna cena, sam sobie modernizowałem makrokesza w zimie na nowych i używanych alivio/deore to wiem, że da się coś takiego stworzyć i jeździ to 100 razy lepiej od sklepowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu mamy XT/LX dobry amor i chyba niezła rama nic tylko brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie jest haczyk ?


@Dezynwoltura: Może nie ma żadnego, cena jest faktycznie niska, ale bez przesady. Sprzedawca pewnie i tak będzie do przodu, nie licząc roboczogodzin spędzonych przy nim. Za więcej pewnie by było ciężko sprzedać, bo jednak ludzie wolą iść do Tesco i kupić za tą cenę szmelca, ale nowego i kolorowego.
@zasadniczo: ja szukam teraz takiego roweru jako drugiego na miasto. Coś nie mogę doszukać się rozmiaru... jakiś uniwersalny? :) A to Ty składasz te rowery, czy skąd pochodzą te oferty?