Wpis z mikrobloga

#andrus #ciekawostki #polska

Z jakiejś podróży przywiozłem Marysi breloczek do kluczy, który był też kieszonkową popielniczką. Jeden z najbardziej trafionych prezentów. Znalazłem zdjęcie, na którym jesteśmy z tą popielniczką. I z czegoś się śmiejemy. Mam szczęście, że się tyle naśmialiśmy, nagadaliśmy, najeździliśmy. A w książce odnalazłem taki fragment naszej rozmowy:

Wiem, że nie wierzysz, że coś tam, po drugiej stronie, istnieje. Ale załóżmy, że jest…

Nie ma. Ale załóżmy, bo widzę, że ci zależy.

To jak by wyglądało twoje niebo?

Siedzę przy barze. Oczywiście palę, aniołki podają mi popielniczki. Obok dużo psów. Też przy barze. Dużo palących psów. Piją piwo wołowe. I sporo fajnych ludzi. Jacek Janczarski, Adaś Kreczmar, Jonasz Kofta, Jurek Dobrowolski. I tak sobie siedzimy przy barku i mówimy: „Po co to było się tak męczyć, jak tu jest tak fajnie?”.

Żegnaj Marysiu.

Artur Andrus
Z.....a - #andrus #ciekawostki #polska 

Z jakiejś podróży przywiozłem Marysi brelo...

źródło: comment_8h6v63yC6sXIH9EqhEntLrGqi2SLGccL.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
to po zabiegu aborcji też sie idzie do nieba?


@jarema87:

ODKRYŁ BRUTALNĄ PRAWDĘ
PISOWSCY ŚWIĘCI AKTYWIŚCI PROLAJF ZA KOMUNY ROBIĄCY TYSIĄCE ABORCJI DLA HAJSU, PIECHA CHAZAN I INNI, NIENAWIDZOM GO
  • Odpowiedz
@Zdunda: w przypadku Pani Czubaszek prezent bardzo trafiony, ale taki mało prozdrowotny, minister zdrowia nie jest chyba z ciebie dumny;)
Wizja nieba jak najbardziej mi pasuje, tylko tam chyba całkowity zakaz palenia jest. To nie aniołki popielniczki podają.
  • Odpowiedz
@Zdunda: #!$%@? podniecanie sie i wybielanie takiej patoli..czym ona sie zasluzyla?tym ze kopcila jak huta sędzimira?Jest w stanie ktos mi wytlumaczyc w czym to babsko byko takie wyjatkowe
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: Kto tu pisze o fenomenie? Jest znana dla większości ludzi i tyle.
Zadajesz pytanie, a ja wiem czemu jej nie kojarzysz. Mam pracownika który nie zna Michela Jacksona bo jest młody i to nie jego klimaty.

Twierdzisz, że nie znasz, ale wiesz już, że patola itp.....
Brak Ci nie tylko wiedzy, ale i kultury. Co do wiedzy to proponuję, zacząć od Wikipedii, a co do kultury to idź do rodziców
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: OK, ale nie przyszło Ci do głowy, aby zobaczyć dlaczego się tyle o niej mówi? Masz w jednym miejscu całą twórczość. Aczkolwiek znana jest szerzej z radia i TV chociaż to już żadna zasluga ani powód do dumy bo w TV każdy debil może wystąpić (a nawet łatwiej debil, niż ktoś mający coś do powiedzenia)
  • Odpowiedz