Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przeczytałem całość. Gość ma ewidentnego borderline'a/schizo i potrzebuje pomocy, natomiast za groźby powinien tę pomoc uzyskać nawet wbrew swojej woli, ale co mi się nie podoba w tej historii (lub coś przeoczyłem):
@Aerials: Jak zdobyłaś adresy tych blogów? Bo to właśnie dzięki tym linkom gość jest znany z imienia i nazwiska, a tu już gruba sprawa.
  • Odpowiedz
Jak zdobyłaś adresy tych blogów?


Sam je podał w swoich wpisach

potrzebuje pomocy, natomiast za groźby powinien tę pomoc uzyskać nawet wbrew swojej woli


Pełna zgoda

@Prosument
  • Odpowiedz
@bolo1: nie, po prostu w międzyczasie ci odwaliło psychopato i sobie porobiłeś kilka multikont, żeby się na nich swobodniej wypowiadać. zresztą widać po ostatnim wpisie, że jesteś co najmniej mega żałosnym trolem rodem z karaczana, ale mogę się o piwo założyć że ty i tryhard to ta sama, żałosna osoba.
na fejsbukowym profilu ten psychol też coś bredził o "komunistycznym święcie", tutaj już 'stalinowskie pomoty', 'neobolszewickie psy'. dla takich jak ty
  • Odpowiedz
@Aerials: Witam, pracuje w kampanii Hejt Stop, podobna sytuacja przydarzyła się kilku innym kobietom. Czy złożyła Pani sprawę na policję? Staramy się znaleźć i skontaktować z pokrzywdzonymi. Proszę o odpowiedź.
  • Odpowiedz