Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie ludzie żrący jak świnie. Idzie taki jeden z drugim do biedry i kupuje tam chleb??!! Czaicie chleb! Nawet nie wiecie ile glutenu i chemii się w nim znajduje! Reaktor w Czarnobylu jest mniej szkodliwy niż te pieczywa i produkty spożywcze z marketów. Ja zawsze z rana wsiadam na mój poczciwy rower ze stali Chromomo-Molibdenowej i jadę do piekarni bezglutenowej po świeże pieczywo, a następnie na wieś 50km, aby zakupić od Pani Janinki jaja od kur z wolnego wybiegu, które karmione są paszą bezglutenową. Wracając kupuję od jednego chińczyka bezglutenowy ryż, który uprawia na nasłonecznionych polach w przedmieściach Sosnowca.

Gardzę wszystkimi moimi sąsiadami, bo widzę jak chodzą (lub jeżdżą jakimś gównorowerem) do tanich markecików. Nie uwierzycie co ostatnio #!$%@?ła moja sąsiadka... Wyobraźcie sobie, że kupiła swojemu 15 letniemu synkowi paczkę chipsów! Przecież to #!$%@? jeszcze dziecko! Jak dostatnie od raka, to powinni całą winę zrzucić na matkę, bo truje własne dziecię.

Dobra Mirki muszę spadać do klubu crossfit-owego wypróbować moje nowe buty do treningu. Cya!

#truestory #coolstory #glutenfreeboners #crossfit #rower
  • 5