Wpis z mikrobloga

Korzystając z dobrodziejstwa darmowego okresu próbnego, dostałem miesiąc konta premium na #strava. Raczej nie przewidywałem, że po jego upływie zdecyduję się na kontynuację, bo portal w wersji darmowej jest - jak dla mnie - w pełni funkcjonalny.

Ale teraz, gdy mam dostęp do "wszystkiego", zrobiłem wielkie oczy. Konto płatne daje możliwość dostępu do: jakichś szerszych statystyk, możliwości ustawienia sobie celów oraz... "aktówki" z odznakami. Prawie tyle, co nic, ale za sześć dolarów miesięcznie.

Czy ja coś przegapiam?

#szosa #szosowawarszawa
  • 16
@hipek99: no ja wlasnie tez sie zastanawiam czy nie przedłużyć tej wersji :) fajne opcje są :)

dodatkowo nie dopasowało mi segementu, a czułem, że wynik poprawiłem, to napisałem na support i na drugi dzień elelgancko sprawa załatwiona :D nie wiem czy to premium, czy że w ogole strava dba o klientów ;d
@hipek99: i jest i nie jest. Zawodnicy tego nie potrzebują bo mają oprogramowanie od producenta licznika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strave mają bardziej dla pokazania się w internetach.
@demoos: Czyli potwierdza się - najcenniejszy z tego wszystkiego jest pomarańczowy znaczek przy nicku, informujący o płatnym koncie. ((oo))

@faramka: Słyszałem o tym, ale statystyki akurat mam na Bikestats, tyle mi wystarczy. Dzięki!
ale statystyki akurat mam na Bikestats


@hipek99: nie mam tam konta, ale podejrzewam, że chodzi o statystyki ogólnie wszystkich aktywności?
Bo StravistiX umożliwia Ci dokładną analizę danego treningu pod kątem tętna (ile czasu w danej strefie, dolny/górny kwartyl, mediana), prędkości (ile czasu dokładnie z jechałeś w danym przedziałe km/h), siły, nachylenia (ile czasu miałeś nachylenie z danego przedziału procentowego), itd...
Przykład:
faramka - > ale statystyki akurat mam na Bikestats

@hipek99: nie mam tam konta, al...

źródło: comment_iIS2xzWYiuJHYS2aap3seqiTGVNpMICi.jpg

Pobierz