Wpis z mikrobloga

On albo ma zaburzenia psychiczne, albo za dużo ćpa. W skrócie uważa się za proroka, który zbawi świat projektując buty. I zna sposoby, aby uczynić życie ludzkości lepszym. Reszta to jakaś paplanina pacjenta zakutanego w kaftan bezpieczeństwa.

Jak ten człowiek może mieć tyle kasy i być tak wpływowy? I jeszcze gimbaza zabija się o jego trampki. Nie rozumiem dzisiejszego świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kanyewest #narkotykizawszespoko #schizofrenia #ellen
l.....a - On albo ma zaburzenia psychiczne, albo za dużo ćpa. W skrócie uważa się za ...
  • 21
@lucciola: Na początku chciał być kimś, kto odmieni pogląd na czarnych, na bardziej przychylny. Ale tak naprawdę obecnie mamy sytuację, że Kendrick Lamar jest kimś, kim Kanye zawsze chciał zostać, jeżeli chodzi o pewną ikonę, postawę. Poza tym, wracając do samego Kanye, to nawet jego ghostwriter przed premierą ostatniej płyty stwierdził, że Kanye potrzebuje "duchowej pomocy". Coś w tym stylu.
@splndid: on zdecydowanie potrzebuje pomocy specjalisty. W pewnym momencie myślałam, że to taka zgrywa, gra aktorska. Ale po 8 minutach słuchania tych bzdur stwierdziłam - nie, nikt by tyle czasu nie umiał udawać obłąkanego. Każdy widzi, że facet ma zaburzenia, ale to zbyt wpływowa postać żeby ktoś powiedział "król jest nagi".
@lucciola: Tylko właśnie - jak bardzo faktycznie jest on wpływowy? Jego ostatni album został praktycznie wyśmiany, jeszcze chwila i nie będzie nawet najlepszym artystą w swojej wytwórni (Big Sean chyba już lepsze wyniki sprzedaży osiąga, Pusha T też ma potencjał). I naprawdę, dziwię się, że środowisko rapowe, które jest dość specyficzne, tak długo akceptuje rapera, który używa regularnie ghostwriterów, a jednocześnie nie robi bitów na poziomie Doktora Dre. Pieprzona sitwa.
@lucciola: O #!$%@?, nie dałem rady oglądnąć tego całego, gdyby tak zachowywał się jakiś biały człowiek w tym studiu, z takimi zabłąkanymi oczami to na 100% ktoś zadzwonił po pogotowie.
@splndid: wiesz co można poczytać komentarze jego fanów na yt i ich argumentacja jest zawsze taka sama - Kanye to artysta i wizjoner, a wy go nie rozumiecie, bo jesteście zbyt prości żeby poznać się na jego geniuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W taki sposób można bronić każdego szitu
@lucciola: Posłuchaj jakiejkolwiek jego płyty, najlepiej My beautiful dark twisted fantasy albo Yeezusa to sama sie przekonasz. A ghostwriterow to nawet nie wiem jak skomentować, ktoś w 2016 roku nie wie że to jest powszechne od zawsze w każdym gatunku muzyki. Ja jestem z tego gatunku fanów którzy nie czytają wywiadów, nie oglądają zdjęć dzieci, maja w dupie paparazzi i tego typu wytwory i slucham tylko muzyki, polecam ten styl życia
@lucciola: sam fakt że obejrzałaś to nagranie czyni go bardziej popularnym, czyli lepiej sprzedającym się, czyli zarabiającym więcej, czyli bardziej wpływowym a udostępniając to tutaj spotęgowałaś tylko ten proces. Innymi słowy stop making stupid people famous.