Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
ludzie wyjmijcie kija z dupy
dalem suchara o jej nazwisko ze wzgledu na zabawny podppis no I tyle, nie mialem zamiaru nikogo obrazic a wy sie spinacie jak gruszka przy zakladaniu jeansow, troche luzu bo czasem mam wrazenie ze niektorzy to sa tak spieci ze popadaja w depresje jak ktos im powie ze ma nieuczesana fryzure
  • Odpowiedz
@Weed233: o ja #!$%@?ę, teraz bez lennyface nie można żartować,nawet uśmieszki tego nie wyrażą. MUSI BYĆ LENNYFACE, INACZEJ TO NIE ŻART, TYLKO IDIOTA I RAK!
  • Odpowiedz
@Weed233: Zapomniałeś, że to Ty jesteś autorem tego wpisu i to Ty wkleiłeś to zdjęcie okraszając całość takim, a nie innym wydźwiękiem. Tak, tak, teraz się tłumacz że to ze względu na zabawny podpis nazwałeś ich rakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Biorąc pod uwagę, że zdjęcie dotyczy bardzo popularnego, corocznego suchara - jeśli ktokolwiek ma tu kija w dupie to tylko Ty.
Na przyszłość trochę luzu do
  • Odpowiedz
@Elaviart: co wy macie z tym lizaniem jajek, najpierw twoja matka, teraz ty ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Bury_Zenek: pod każdym postem gdzie ktoś nazywa kogoś grażyną lub rakiem robisz taki bul dupska? xD to powiem ci, że masz zajęcie na mirko, bo mniej więcej co 5-6 postów pada określenie rak, grażyna co 15 postów
  • Odpowiedz
@selena: nie wim, niby takie głupie ale jak przeczytałem to prychłem w sumie
ja tam wole w goracych nawet takie suchary niz rozdajo gier na steama czy innych kubkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jendriu: Najpierw ktoś wymyśla określania jak "januszegrażyny" a potem jakieś stulejeprzegrywy to powtarzają tylko nie wiedzą kiedy więc piszą zawsze. :)))
  • Odpowiedz