Wpis z mikrobloga

@janek-donosi-1: @FeniEnt: Już wywaliłem, to jakiś problem napisać co was ujęło w tej grze?
Dla mnie gra sprawia wrażenie niskobudżetowej, rozgrywka jest nudna i powolna, starcia zazwyczaj polegają na ustawieniu się na wzgórzu czy za jakimś budynkiem i snajpieniu przeciwników którzy robią dokładnie to samo.
@saimonm: Z najlepszego polskiego klanu, ostatni rok gry full boty i cheaty. Konto sprzedane następca 0 bana. Taka gra chociaż gwiezdne wojny podczas oficjalnych wydarzeń to normalka była w czołówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) A plebs niech wierzy dalej w bajki jak to wg o niego dba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@as2o3: Jakby nie było to ja spróbowałem tych batonów (rozegrałem ze 6 bitew) no i kompletnie mi nie smakowało.
Pytam, bo może coś mi umknęło, może gra ma więcej głębi którą się zauważa i docenia po dłuższym czasie?
@Lumpart: Nie, nie spróbowałeś. 6 bitew praktycznie niczym się nie różni od tego, kiedy napisałbyś, że gra jest beznadziejna, bo znasz ją z reklamy. Nie każdemu tematyka musi się podobać, a sam WOT ma sporo minusów, ale żeby wypowiedzieć się na ten temat, trochę trzeba pograć.