Wpis z mikrobloga

@WujekRada: nie wiem. Patrzę, powiekszam to zdjęcie, obracam, walczę ze sobą i mówię w głębi mojego umyslu "nawet spoko te buty". Ale jednak nie. No nie 3.3k za takie buty z całym szacunkiem nawet jak by to było dziergane na drutach przez samego Kanye Westa. Ni #!$%@?. To jest chore wydawać 3.3k za takie buty które po 2 sezonach noszenia "tylko noszenia nie trzymania na półce" się #!$%@? jak te za
@WujekRada: pytanie czy jest sens wrzucać na wypoku cokolwiek spod tagu #streetwear albo #sneakers. Zaraz zlecą się wykopki dla których szczyt mody to zamszowe buty z targu, czarny t-shirt i jeansy (bo wszystko inne to pedalstwo) i będzie hehe, takie same na ali za 10$, #!$%@?, gejowskie, gdyby mi zapłacili to bym nie założył( ͡° ͜ʖ ͡°) .To nie ich świat i oni tego nie skumają.
@WujekRada: A kto pisał na forumku ostatnio "kto zna się na boostach?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spoko, też miałem, tyle, że PB, pisaliśmy zresztą o tym prawie rok temu, poszły za dobry hajs do Szwajcarii ( ͜͡ʖ ͡€)
Fajna sprawa dla kogoś, kto tam w miarę siedzi w temacie mieć takie buty na własność chociaż przez chwilę, na takiej liście to-do każdej snikergłowy
@vonBroich: sens wrzucać ale nie takie gunwo. Sam mam kilka par butów za xxxx pln, ale w tych w ogóle nie ma nic ładnego. #!$%@?ąć od tematu gustu, jakbym kupił buty za tyle hajsu i przeczytał na metce "made in china" + klej zamiast szycia i zrobione na #!$%@? na taśmie - to jak przyjąć sowitego mudżyńskiego penisa Kanye Westa w odbyt -.- Cena składa się w 99% z marketingu 1%