Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny. Zazwyczaj sam staram się wyszukiwać dla siebie odpowiednie rzeczy, w tym seriale, ale pomysły mi się już skończyły. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jaki, w miarę bieżący serial, możecie polecić?
Ostatnie produkcje, które do mnie trafiły w różny sposób, to Gotham, Jessica Jones, Daredevil, Breaking Bad, Orange Is The New Black, The Night Manager, Honourable Woman, True Detective. No i komediowe też lubię wciągnąć wieczorami ;)

#pytanie #seriale
  • 15
@Zdejm_Kapelusz: jak komedie to The Office, tylko nocnik podstaw pod siebie. Mirki wyżej nadają dobre tytuły, ja ostatnio na siłe też obejrzałem The Carnivale - możesz zobaczyć trailer czy coś takiego Cie zainteresuje. A Vikings albo Homeland oglądałeś?

Edit: nie zauważyłem, że szukasz bieżących, ale nie kasuje wpisu - może coś akurat trafisz pod siebie.
@krusz_swg: W miarę bieżący, czyli może taki być, ale nie musi ;) Homeland próbowałem oglądać, ale już po paru odcinkach główna bohaterka tak mi zaczęła na nerwy działać, że odpuściłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walking Dead też pierwszy sezon wciągnąłem, ale jakoś do mnie szczególnie nie przemówił. Spróbuję The Office również ;)