Wpis z mikrobloga

@usiaaaaa: Ja kupuje przez g2a i jeszcze nigdy nie mialem problemu, kupilem Wiedzminy,Dark Soulsy wszystkie, starego Duke Nukem 3D jak jeszcze byl i kilka innych pozycji. Nigdy nie mialem problemu a czasami takie deale sie trafily. Np. Dark Souls 3 Deluxe Edition kupilem w cenie zwyklego :)
@usiaaaaa: Witaj !

Ceny na naszym rynku są wynikiem zależności pomiędzy popytem a podażą oraz konkurencją pomiędzy sprzedawcami oferującymi klucze. G2A stara się aby nasi klienci otrzymywali najlepsze produkty w jak najniższej cenie. Zachęcamy do częstego sprawdzania naszej oferty oraz wyprzedaży takich jak Weekly Sale.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym działem support poprzez helpdesk@g2a.com gdzie postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam,

Jake
G2A Team
@Paczek_w_masle: Witaj,

Jeśli opisany problem wciąż istnieje prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym działem obsługi klienta wysyłając wiadomość opisującą problem na helpdesk@g2a.com i w treści wiadomości załączyć numer zamówienia. Dokonamy wszelkich starań aby jak najszybciej rozwiązać zaistniałe trudności.

Pozdrawiam,

Jake
G2A Team