Wpis z mikrobloga

Z racji iż wcześniejszy wpis został potraktowany nie poważnie (dopiero później kolega mnie uświadomił iż ranga zielona tutaj to hańba) i zostałem zwyzywany bezpodstawnie od oszustów ponawiam propozycję jednak wystawiam odrazu na allegro. 120 euro na steam za 330 zł. Przy obecnym kursie to 200 zł zysku na steam.

Link do allegro: http://allegro.pl/120-euro-na-steam-za-330-zl-200-zl-zysku-i6222659092.html

#steam #januszebiznesu #wiedzmin3 #overwatch #blizzard #handel #wymianazwykopem
  • 23
@wymiana_steam: Niepotrzebnie komplikujesz sprawę. Jak jeszcze trafisz na dzieciaka licytującego z konta matki, to już w ogóle będzie tragedia i będziesz się męczył z gościem tygodniami.

Polecam kupić klucze do cs i wystawić na allegro.
@wymiana_steam: nie chodzi o takie klucze, kupujesz te do otwierania skrzynek i sprzedajesz po niższej cenie, dostaniesz o wiele więcej niż 330 zł z tego, jedyny problem to tydzień blokady na wymianę po kupieniu klucza, ale jeśli ci się nie spieszy to polecam spróbować
@wymiana_steam: Kiedyś się kupowało zwykłe klucze Mann Co do Team Fortress 2 i szło ładnie, ale teraz CS:GO jest bardziej popularny i na pewno z tej gry ci się szybciej sprzedadzą, ale które dokładnie to już nie doradzę. Średnia cena kluczy to 2-2,4 euro za sztukę.
Nie chciałbym sytuacji tego typu iż leżało by to parę lat a ja bym czekał aż ktoś to wykorzysta :) Chociaż pod tym punktem można się dogadać jeśli ktoś wie ,ze promocja na gry by była później czy coś.
@wymiana_steam: Eh, teraz dopiero doczytałem, że pieniądze leżałyby na twoim koncie steam, a takie coś mi nie odpowiada. A nawet jakbyśmy zrobili transakcje przez rynek steam, to ze 120 euro dostałbym tylko 104. Sorry za zamieszanie :)