Wpis z mikrobloga

"Jak co rok w dzień Bożego Ciała przypomnę chyba jedno z lepszych zdjęć jakie udało mi się zrobić w życiu - najlepsze było to, że udostępniali je wszyscy od lewa do prawa - każdy widział w nim pewną (bliższą mu) część prawdy, która na tym zdjęciu z prawdami innych łączy się w całość. Jedni widzieli na tym zdjęciu koniec cywilizacji inni koegzystencje. To jest sukces fotografii :)" ~Jakub Szymczuk

#bozecialo #katolicyzm #wiara #fotografia
FB autora
Calosija - "Jak co rok w dzień Bożego Ciała przypomnę chyba jedno z lepszych zdjęć ja...

źródło: comment_17nK13kr0nroBMvxecFMFRrf6maLo4Jp.jpg

Pobierz
  • 42
@quakeone: wlasnie to jest w tym zdjeciu niesamowite, ze 3 grupy moga o nie boldupic:
1. Hurrr duurrr lewactwo nieroby pedaly w knajpie siedzo
2. Hurr durr katole #!$%@? lezo z procesjo hehe #!$%@? tumoki
3. Hurr durr normalne zdjecie, o #!$%@? chodzi. Wolnosc #!$%@?

Jest jeszcze czwarta grupa
4. Hehe... Hurdurujo a to przeciez piekna rzecz to co sie na tym zdjeciu wyrabia. Wolnosc :)
@XineX: jeżeli nie jesteś zbliżony w żadnej mierze do środowiska,,katopatoli" to #!$%@? ze swoim spedalonym ,,ateizmem" do bardziej,,cywilizowanego" kraju jakim jest np:Holandia,Szwecja czy Niemcy.Możesz tam brać udział w gejowskich paradach do woli.Nie musisz nikomu wytykać,,katopatologii".Po prostu zostaw katolikom tradycje.
Nadal twierdzę że,,wolność" o którą tak zabiegasz,znajdziesz w szybciej,,rozwijających" się krajach
ps:wychowywałem się w czasach,,komuny" i wyjątkowo silne jest u mnie poczucie wolności.