Wpis z mikrobloga

"Jak co rok w dzień Bożego Ciała przypomnę chyba jedno z lepszych zdjęć jakie udało mi się zrobić w życiu - najlepsze było to, że udostępniali je wszyscy od lewa do prawa - każdy widział w nim pewną (bliższą mu) część prawdy, która na tym zdjęciu z prawdami innych łączy się w całość. Jedni widzieli na tym zdjęciu koniec cywilizacji inni koegzystencje. To jest sukces fotografii :)" ~Jakub Szymczuk

#bozecialo #katolicyzm #wiara #fotografia
FB autora
Calosija - "Jak co rok w dzień Bożego Ciała przypomnę chyba jedno z lepszych zdjęć ja...

źródło: comment_17nK13kr0nroBMvxecFMFRrf6maLo4Jp.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Madotsuki: ,,nieporozumienie" to jest Twoja postawa wobec tradycji i kultury,to nie ja użyłem określenia,,kato-patole".Ja jestem u siebie i nie pozwolę żeby jakieś gównojady rujnowały porządek,który istnieje od wieków.Jak chcesz,bądź pedałem,komunistą czy kim chcesz,ale nie stawawaj na mojej drodze,bo ja na Twojej nie staję.
,,Żyj i daj innym żyć"-paradoksalnie,ale to tacy jak Ty atakują tych,którzy szanują tradycję.
  • Odpowiedz
@wywijas: jednak chyba boli dupka, ze taki modny, dobrze wygladajacy chlopak moze obracac kazda laske, a tobie, kopiującemu styl ubioru po tacie januszu, pozostaje jazda na recznym w kiblu xD

Ps. Banda ciot z seminarium tez wyglada tak samo i slepo kopiuje mode z watykanu.
  • Odpowiedz
kato-patole


@dolarstach: nie da się ukryć ze ludzie którzy cisną po tych ludziach na zdjęciu to nie są mili ludzie a na pewno nie są oni przykładnymi katolikami bo nie potrafią uszanować woli innego człowieka. Określenie jest jak najbardziej trafne, są dobrzy katolicy i katolicy plujący jadem na tych którzy nie chcą uczestniczyć i odpowiednio zachowywać się podczas obrzędów ICH religii, bo nikt nie powiedział że to jest religia tych nieuczestniczących
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Polska jest od ponad tysiąca lat,krajem chrześcijańskim czy się to komuś podoba,czy nie.Tobie proponuję wyjście z piwnicy i oderwanie się od ukochanych gier.Domniemam,że jesteś młodą osobą,jeśli nie,to twoje życie emocjonalne jest żałosne.Życie to nie są gierki w które grywasz tak namiętnie.
  • Odpowiedz
@dolarstach: a odnieść się do tego co napisałem jakoś potrafisz czy dalej będziesz coś mamrotał pod nosem jak potłuczony? Polska sobie tam może być krajem chrześcijańskim, nie wpływa to na moje życie i mam to gdzieś dopóki katolicy wpychają się w moje życie swoimi zabobonami
  • Odpowiedz
@dolarstach: @dolarstach: Ja nie. Ale większość katotalibów juz tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam napisales o kilkusetletnim porzadku, ktory niby jest zagrozony i trzeba go bronic, wiec wymienilem to, co wtedy bylo uznawane za norme i podstawe zdrowego spoleczenstwa.
  • Odpowiedz
@Calosija: ja tu widze tęcze i bande ciot, kazdy taki sam, kazdy na slepo powielajacy mode z zachodu ;)

A po drugiej stronie w pubie widac kulturalnych relaksujacych sie mlodych ludzi. Sam bym lepiej nie ujal
  • Odpowiedz
@frogfoot: o czym ty w ogole piszesz, co to za wtracanie chlopakow z seminarium i watykanu, ja #!$%@?, kolejny wykopowy stulejarz, ktory jest mocny w internecie. #gimboateizm górą

P.S mając żonę i trójkę dzieci faktycznie piecze mnie tyłek, że modne chlopaki obracaja kazda laske, a ja i mój tata janusz pałujemy sobie wzajemnie wiplera w toalecie
  • Odpowiedz
@wywijas: tych co maja żonę i dzieci w pewnym momencie zaczyna dupka piec najmocniej. Gdzies tak w okolicach czterdziestki zaczynaja gonic uciekajaca mlodosc, kupuja smieszne ciuchy i auto z V6, albo V8 i kreca baczki pod klubem pelnym malolatow.

No chyba, ze sa biedakami i ich nie stac - wtedy pozostaje pisanie hejterskich komentarzy w internecie xD

Ps. Dla ciebie normalni, dobrze i modnie ubrani ludzie, co kulturalnie pija piwko w
  • Odpowiedz
@frogfoot: @Madotsuki: lol piszecie o tej grupie z tej całej procesji jakby byli najgorszymi z najgorszych. A może oni mają tak samo gdzieś tych co sobie siedzą przy stolikach jak i wy chrześcijańskie obrzędy?

Zresztą tam się znajdą katozjeby a po drugiej strony gimboateiści i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz