Wpis z mikrobloga

@Michaelxdd: Właśnie chyba takiego klienta szukał ten naciągacz, chodzi o dolna rurę ramy, konkretnie odcinek między główką, a manetkami. Rower ewidentnie miał dzwona i jazda na czymś takim to proszenie się o śmierć.
Tak w ogóle to podobno ten rower był wcześniej do kupienia za 150 zł i tamten sprzedawca wyraźnie zaznaczył, że rama jest uszkodzona.
@martek-77: raczej jedzie sobie taki nieświadomy gostek, myśli sobie jaki to dobry interes zrobił, wpada w dziurę (bo na latarce też chciał przycebulić) i mu rama pęka w pół, oczywiście pewnie kasku też nie ma więc #!$%@? przy 45 km/h głową w asfalt.
@zasadniczo: w autach to akurat całkiem dobrze. Po prostu zastanawiało mnie to o jakim efekcie mówisz. Kojarze typa co robi te rowery bo studiował chwile na moim wydziale, nie zaskocze jeśli powiem że to wydział mechaniczny xD
najlepsze jest to, że w innych jego ogłoszeniach na końcu opisu jest Zapraszam na jazdę testową :)
a przy wyżej wspomnianym jest tylko Możliwa wysyłka. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@zasadniczo Myślę że pęknięcie dolnej części ramy, raczej nie spowoduje nagłego upadku na głowę. Miałam ramkę Alu, która mi pękła w czasie jazdy, też dolna część. Nic dramatycznego się nie stało górna część spokojnie trzymała całą bryłę w jednej części. Ba nawet zdołała dojechać jakieś 2 km do pracy bo pękła mi w drodze do niej.

Po pracy obdzwonilam warsztaty gdzie mi to zespawali i jeździłam na niej dalej. Dopóki mi nie
Jebnie czy nie jebnie, możemy sobie powróżyć. Fakt jest taki, że typ kupił złom za grosze, zataił w ogłoszeniu poważną usterkę ramy, wyczyścił napęd, założył owijkę i chce na tym zarobić kilka stówek.
@Zgredek_K: napisał, że koła proste mógł jeszcze dopisać (w przeciwieństwie do ramy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jakie są szczegóły tej gwarancji, może "jak się skapniesz, że kupiłeś gówno to oddam ci kasę"
Niezłe ziółko z tego Ziółkowskiego, podobno już jest zablokowany na Giełda rowerowa wrocław
@Zgredek_K: teraz czytam, (na grupie z której został już usunięty) że to nie pierwsza jego taka akcja wcześniej był min. "cruiser z połamanymi pivotami i osłoną łańcucha #!$%@?ą na wkręty do ramy " ( ͡ ͜ʖ ͡)
@zasadniczo: to albo jest pewny siebie albo ma nadzieję, że zawsze będzie trafiał na ludzi, którzy się nie znają i nic nie zauważą. Chociaż skoro mówisz, że już go blokowali i usuwali to można pokusić się o stwierdzenie, że po prostu jest głupi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zgredek_K: widać, że czasem wystawia jakieś sensowne rowery ale tamte wyglądają na takie, które ściągnął z niemiec albo holandii i na szczęście nic przy nich nie grzebał, tylko wypucował, ale chyba jest właśnie głupi i pazerny i co jakiś czas próbuje pogonić jakieś swoje "projekty" z efektem jak z tym powyższym
@zasadniczo: po wczorajszej szopce z kasowaniem komentarzy i blokowaniu ludzi na swoim fb, usunął w końcu post i zakończył ogłoszenie na olx, nie zdziwię się jak będzie chciał go opchnąć w niedziele przy młynie, albo świebodzkim ( ͡ ͜ʖ ͡)