Wpis z mikrobloga

Chciałem upłynnić swoje BTC na OKCOIN, niestety mam jakieś problemy z logowaniem i teraz muszę czękać 2h. Opcja odzyskania hasła też nie działa - dostaję info, że mail został wysłany, ale nic nie otrzymuję. Może dlatego boty arbitrażowe nie nadążają za chińskimi giełdami?
"This IP address is logging in too frequently, please try again in 2 hours."

Wciąż jednak mam problem z pozbyciem się BTC po dobrej cenie. Czy ktoś zna jakąś chińską giełdę, gdzie w godzinę mógłbym zacząć handlować (minimalna ilość weryfikacji)?

#bitcoin
  • 4
Ta, a ja dziś chciałem zrobić przelew Z okcoin, to stwierdzili, że podałem złe hasło do wypłat. Więc zrobiłem nowe hasło, ale wypłata musi poczekać 24h w celu zabezpieczenia przed ew. przejęciem konta. A jestem pewny, że wpisywałem dobre hasło...
@alibi_m: no niestety to Chińska giełda - musisz brać pod uwagę że dzisiaj jest a jutro powiedzą że ktoś włamał się na swoje konto i nic nie zrobisz. Bo co? Pojedziesz do chin? I na nich naskarżysz ?:) Dziwię się ludziom że tam wysyłają swoje BTC jest tyle innych giełd o wiele bezpieczniejszych. Aczkolwiek w dzisiejszych czasach nie wiem czy jest w ogóle bezpieczna giełda BTC jakakolwiek.
@BITmaniak: Dywersyfikacja ;) BTC mam na wielu giełdach. A po za tym to jedno z niewielu miejsc, gdzie jest dobra dźwignia x10, x20. Ale tak, ryzyko jest. Gdyby się zawinęli to nikt z tym nic nie zrobi. Ryzyko większe niż u brokera.