Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
OSTRZEGAM!!!!!
Dziewczyna z TINDERA która roznosi HPV!!!!!!!!!!!!!
BIELSKO-BIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyna o imieniu Paulina, lat 20 (w lipcu będzie mieć 21),
- blondynka (coś ala ombre)
- miejsce Bielsko-Biała

cechy charakterystyczne do kurzajki na palcu w ręce i nodze.
Wzrost 170 cm, wykształcenie zawodowe.
Udałe miłą, sympatyczną, jest bardzo pomocna, uczynna, kochana.

Zaczepia facetów na Tinderze, pisze pierwsza, już po paru dniach pisania teksty o piciu wina itd, na 3 randce daje (pewnie jakby sie uprzeć to by dała wcześniej)
Ogółem jest bardzo zakłamana, ciągle przyłapywałem ją na kłamstwach aż w końcu olałem (po 2-3 miesiącach pseudo związku)
Niestety zdążyła mnie zarazić HPV, kiedy jej o tym powiedziałem odpowiedziała śmiejąc się "hehe, życie"

Uważajcie na dziewczyny z tindera, tam są albo brzydkie albo ładne, te drugie mają problemy ze sobą, szybko dają (na 3 spotkane dziewczyny z tindera to wszystkie dały praktycnzie od razu) Ja juz nigdy nie spotkam sie z dziewczyną z internetu, mam nauczkę, a wy jesli nawet macie ogromną chcicę to zwalcie sobie, tinder to straszny syf.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
OSTRZEGAM!!!!!
Dziewczyna z TINDER...
źródło: comment_nbQQygWWQPg169MBHA3WfybQ9S4urwwW.jpg
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę to nie podobne do zdjęć w sieci. Może to nie jest to gówno. Jeśli chcesz to podrzuć jej dane na prv to odwrócę jej uwagę od Ciebie. Tinder ma teraz link profilowy. Klikając w niego wyskakuje się komuś w wyszukiwaniu. Chyba było by lepiej żebyś #!$%@?ł ten wpis bo tylko Ty możesz mieć kłopoty.
@Asterling:
@no_i_w_ogle:
@affairz:
@brunetroll089:
(I ludki korzystające z Tindera)

Mogę potwierdzić, że to NIE jest zarzutka. W każdym razie: nie celowa. Mam nadzieję, że jak ktoś mnie śledzi to wie, że ja na takie mało śmieszne zarzutki nie marnuję swojego cennego czasu.

Akurat znam tę akcję, bo zamieszany w nią Mirek (całkiem sprawny gracz -- nie stooleyarz) kontaktował się ze mną na privie jeszcze przed obróceniem tej laski.
@mysteq: Niestety, zabezpieczenie to marna prewencja, bo HPV przenosi się przez kontakt ze skórą. Jeżeli to typ 16 lub 18, to przyszła partnerka (w najbliższym czasie) może mieć zdrowo #!$%@?, jednakże u mężczyzn HPV zwykle ustępuje samoistnie i rzadko przyczynia się do rozwoju brodawek czy nowotworu, więc w ciągu kilku miesięcy-2 lat (jak podaje źródło) zagrożenie jest praktycznie zerowe.

Źródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-meskie/wirus-hpv-u-mezczyzn-objawy-i-leczenie_41682.html
@grejfrut:
Z rozmów odnoszę wrażenie, że OP traktuje tę sprawę poważnie i zachowa się poważnie. Jego decyzja co z tym fantem zrobi. Ja go sypał nie będę. Tym bardziej, że de facto nie zrobił (jeszcze) nic złego. Wylosował nieodpowiednią laskę i to też nie tak, że losował te laski hurtowo i hurtowo od X lat. Ta laska zresztą zgrywała świętoszkę i perfidnie kłamała w żywe oczy. Przypomniało to nam zresztą omawianą
@grejfrut:

Nie rozumiem cię. Kogo krytykujesz, osoby rozwiązłe? Kobiety rozwiązłe?

Nie "kogo", tylko "co". Zachowania, które potrafią dać chwilowy wyrzut dopaminy, ale często kończą się źle długofalowo. Zwracam uwagę na minusy tych zachowań.

zakładasz, że kobiety, które swoim zachowaniem akcentują brak ciągot do stałego związku i dzieci, będą bardzo dbały o swoją maszynerię, która pozwala im te dzieci mieć.

Wielu, wielu tym laskom instynkt macierzyński w pewnym momencie się jednak włącza.