Wpis z mikrobloga

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś "nieuprawniony".

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 269
  • Odpowiedz
  • 1
@antychrust: W historii swojej edukacji, nigdy nie miałeś w szkole jakichś krzywych faz w szkole, z okazji dnia matki/ojca/babci/dziadka?(chodzi mi tu głównie o przedszkole, zerówkę i pierwsze klasy podstawówki).
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Ale jednak Dnia Dziecka nie musisz obchodzić. Nikt Cię w pracy nie zmusza do opowiadania o swoim dziecku. Gdyby tak było to na pewno wielu osobom byłoby przykro - szczególnie tym, którzy nie mogą mieć dzieci. A w przedszkolach tak to wygląda. Przychodzą rodzice, są wierszyki i prezenty. Dziecko bez mamy w Dzień Matki czuje się źle. Jeśli może w ten dzień przyjść chociaż z drugim rodzicem to na pewno
  • Odpowiedz
@Zwanek: Nie bardzo rozumiem jakie krzywe fazy miałbym mieć w związku z Dniem Matki/Ojca/Babci/Świstaka. Generalnie pamiętam tylko jedną akademię w tych klimatach, koło zerówki, kiedy mówiłem wierszyk, a na widowni siedziała moja mama. Było całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@Howea: To trochę wydmuchany problem. Czy należy przestać klaskać i robić "słoneczka" na publicznych eventach bo niektóre osoby mają fobie społeczne? (polecam) Czy trzeba zlikwidować dzień matki i dzień ojca, bo ktoś nie ma ojca albo matki i może poczuć się źle? Czy trzeba koniecznie wprowadzać związki partnerskie, czy można to załatwić w taki sposób by nie legalizować takich związków (i nie otwierać furtki na kolejne zmiany) a jednocześnie
  • Odpowiedz
@Howea: Jak ktoś chce na upartego to może iść do notariusza
http://www.notariuszmk.pl/zwi%C4%85zki-partnerskie i sprawa załatwione
Problem z dziedziczeniem występuje więc w waszych głowach. Mi tam osobiście nie przeszkadzała by taka ustawa.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać....

Hmm. Idąc tym
  • Odpowiedz
@Howea: plusuje bo tez tego nie rozumiem, poza tym zaczyna mnie irytować kiedy napisze cos nie po lini widzenia prawaka czy lewaka, a nie ma to nic wspolnego z polityka i najczesciej prawaki sie #!$%@?ą o #!$%@? wi co wyzywajac.
  • Odpowiedz
@numberxnine: Wy chcecie znieść święto matki i ojca ale to prawaki sie #!$%@?ą w czyjeś życie z buta? Seems legit!!

Szkoda że 99,4 % dzieci w Polsce na tym ucierpi bo nie będą mogły dać mamie laurki. Ale #!$%@?ć to ważne że dzieci kominiarzy będą szczęśliwe :)
  • Odpowiedz
@Howea: TO NIECH PRZYJDZIE Z DRUGIM RODZICEM! Gdzie problem?
Otwarte społeczeństwo, i wychowane w nim dzieci, przecież nie będą miały problemu, że józek przyszedł na dzień matki z ojcem.
A jeśli będą wyśmiewać... to cóż - TO NIE PROBLEM NAZWY ŚWIĘTA!

A to przejmowanie się uczuciami abstakcyjnych dzieci wygląda mi normanie na trolling, albo na słabość intelektualną maskowaną wrażliwością emocjonalną.

Następny krok to "trigger warning" czy wyimaginowana potrzeba ostrzegania osób z
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: @ediz4: Jeżeli osoby pracujące w przedszkolach zdecydowały się na połączenie Dnia Matki i Dnia Ojca w jeden Dzień Rodziny to znaczy, że wcześniej były przypadki jakichś nieprzyjemnych sytuacji z tym związanych. Wychowawcy w przedszkolach czy szkołach znają swoich podopiecznych i wiedzą w jakich rodzinach się wychowują. Nie ma potrzeby, żeby był jakiś odgórny nakaz zastępowania tych świąt, ale jeśli osoba pracująca w przedszkolu wie, że jakaś część jej wychowanków
  • Odpowiedz
@Howea: A ja mam w dupie czy w przedszkolu jest dzień rodzinny czy dzień ojca i matki. Jeśli chcesz mieć dzień rodzinny to poślij dziecko do przedszkola gdzie taki organizują. Nie rozumiem gdzie widzisz problem.
  • Odpowiedz
Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.


@Howea: Proponowałaś odgórną zmianę by zastąpić konkretne święta, to zupełnie inny pomysł. Jeżeli jakieś przedszkole zdecydowało się inaczej świętować by wszystkie dzieci mogły brać udział, to moim zdaniem to bardzo sprytne podejście, szczególnie jeśli
  • Odpowiedz
@Howea: ci sami lewacy chcą wprowadzić do Europy tylu imigrantów ile się da, bo nie obchodzi ich, że komuś może być przykro jak któryś Ahmed wysadzi czyjąś matkę w powietrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Ja nie sugeruję, że tak musi być, tylko że tak może być. Może niejasno się wyraziłam. W ogóle to mój wpis odnosi się do tego znaleziska gdzie przedszkole właśnie zdecydowało się na coś takiego i oczywiście prawaki uznały, że to na pewno przez homoseksualistów i spowoduje to upadek Europy.
  • Odpowiedz
@Howea: lewacka logika. Jestem pogrobowcem więc no tak średnio miałem po co obchodzić dzień ojca. Mamusia na dzień matki kwiaty czy laurkę zawsze dostawała. To wy się chcecie #!$%@?ć w cudze życie.
Pomyślałbym że to zarzutka ale za dużo się tego już naoglądałem.
Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@Howea: Rozumiem. Polecam się nie przejmować za bardzo, artykuł to oczywista prowokacja.

Tak poza tematem, był taki mądry gościu, Marek Aureliusz i pisał mądre rzeczy:

Zastanów się, o ile częściej cierpisz z powodu swego gniewu i żalu, niż z powodu rzeczy, które wprawiają cię w gniew i wzbudzają żal.
  • Odpowiedz