Wpis z mikrobloga

Różowe paski faktycznie są jakieś #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znajoma wypomina mi i pewnie jeszcze długo będzie wypominała że nie kupiłem takich biletów na podróż (jedziemy w kilka osób) jakie chciała. To nic że w momencie kiedy sprawdzałem dostępność były jeszcze tylko dwie sztuki a jedziemy w 5 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dociera. Jedziemy niewiele dłużej innym środkiem transportu ale podejrzewam że nie o to chodzi tylko o fakt



Przypomina mi się sytuacja z innego wspólnego wyjazdu kiedy też planowaliśmy podróż dużo wcześniej i koszt biletów powrotnych wychodził koło pięciu dyszek na głowę. Trasa nie pasowała, czas podróży za długi - pojechaliśmy odkładając kupno biletów powrotnych na ostatnią chwilę. Nie zgadniecie jakim połączeniem była zainteresowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Szkoda strzępić ryja.

#logikarozowychpaskow #gorzekiezale #historiezdupy
  • 15
@Byku-z-Plastiku: wiesz, w wagonach bezprzedziałowych czy busie nie ma problemu, można tak rozplanować podróż że jest spokój. Ale co z tego jak wypomnieć "złe bilety" można przy każdej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak pracujemy w jednym miejscu. Dla mnie sama podróż to fraszka bo i tak odcinam się słuchawkami od świata, bardziej śmieszy mnie takie #!$%@? umysłowe o którym pisze @aloszkaniechbedzie: ogarnął mi coś taniej/lepiej/szybciej
@jedzczarnekoty: no nie powiem, skrzywiona koleżanka jest konkretnie, ale jak już narzekasz na #logikarozowychpaskow, to nie rób takiej #logikaniebieskichpaskow że moja znajoma psuje mi krew dla zasady, ale znowu ogarniam jej ten bilet, olałabym załatwianie za takiego kogoś czegokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pabick: jakież to przewidywalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zamierzam załamywać Twojego poglądu, jeśli takie spojrzenie daje Ci