Wpis z mikrobloga

@Supercoolljuk2: Od "rodzaje seksu" rozchodzą się takie gałązki, które są podzbiorem tych rodzajów i tego jest multum, dziwne i bardziej normalne. Dlatego nie zdziwiłbym się tego co ogląda czekoladowa. Teraz rozumiesz geniuszu?

@parachutes: Robisz za internetowego psychologa? Trochę Ci nie wychodzi.. ;)

PS.

Wirtualne centymetry? Tobie na pewno przydałyby się chociaż te. Już nie pamiętasz jak za dziewczyną na wykopie płakałeś? Wyszło szydło z worka..
@Paulo_Coelho: Jesteś żenujący, sam napisałeś, że:

Poza tym wystarczy poznać 2-3 dziewczyny żeby zapamiętać że one lubią tylko dwa rodzaje seksu. Jakie? Pozostawię to Twojej "dorosłości".


A teraz próbujesz desperacko i nieskutecznie ratować twarz. Współczuję i życzę miłego popołudnia
@Supercoolljuk2: Wyzywanie od #!$%@? nie robi już na mnie wrażenia synku :(

Parachutes zaczął bawić się ze mną w psychologa, a to po prostu głupota. Nie każdy jest miłym barankiem, a ja nie zamierzam udawać szacunku do osoby takiej jak ty.

Ostatni post tutaj, bo szkoda mojego czasu.
@Paulo_Coelho: lepiej się czujesz w internecie pozując na starszego i doświadczonego, dzieciaku? niestety to co mówisz zdradza że jesteś żenującym, niedojrzałym szczylem i zapewne chlipiesz wieczorami w poduszkę gdy nie wszyscy wierzą w to że jesteś takim maczo :). Zalecam wizytę u odpowiedniego specjalisty i naprawdę trzymam kciuki za sukces leczenia.

EOT a jak będziesz dalej niegrzeczny to trafisz na czarną listę, pawełku :*