Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: Właśnie przeglądam oferty i widzę, że dużo ofert jest z oznaczoną lokalizacją Władysławowo, a są w Chłapowie.. W sumie może być też Chłapowo. Jestem ciekawy czy jest tam jakieś nocne życie, ewentualnie czy są jakieś nocne połączenia do Władysławowa :D
  • Odpowiedz
@szamanpsajdak: Niestety jako tako nocnego nie ma, tylko ogólne libacje. Autobus jeździ, ale w nocy raczej to nie. Pieszo ok 3km więc nawet na upartego pieszo można dreptać na melo do władysławowa. Mi się tam podobało by z miejsca gdzie miałem spanie (na uboczu trochę) przechodziłem obok jakiegoś płotu wojskowego na dziką plażę z pagórkami ala klif. Widok i klimat był zajebisty jak na nasze morze ;)
  • Odpowiedz
@szamanpsajdak: budowaliśmy tam skatepark, koło niego, dokładnie poniżej są domy prywatne, z tego co pamiętam właściciele wynajmują pokoje, bez rewelacji, normalne domowe warunki ale za to tanio, nie mam niestety numeru
  • Odpowiedz
@szamanpsajdak niestety nie, ale wytlumacze Ci to troszke na chlopski rozum, znajdz maly skatepark kolo boiska na google maps, powinienes miec morze " na dole". Przy skejcie jest ulica, patrzac w dol, przy tej ulicy znajduja sie domy, mieszkalismy w tym najblizej lasu po lewej stronie
  • Odpowiedz